Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ludzi Do Założenia Serwa


Barnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

 

Tak jak w temacie szukam ludzi którzy pomogą mi utrzymać i założyć serwer. Jeśli chodzi o mnie GM-em byłem ale serwa nie zakładałem. Oczywiście za pomoc itp będziesz GM-em. Wymagam doświadczenia najlepiej z jakimiś ss-ami albo coś, kontakt przez gg 28631590. Doceniam też aby kandydat był odpowiedzialny, dojrzały, odporny na chamstwo,docinki itp (teraz coraz większe są przypadki i częstsze) Podania typu "Chce być gm" nie będą rozpatrywane. Wzór podania można skopiować w innych tematach.

Combat 18.

Opublikowano

1.

To jest ukryta treść, proszę

2.

To jest ukryta treść, proszę

3.

To jest ukryta treść, proszę

4.

To jest ukryta treść, proszę

Spis

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Ja chętnie pomogę. Jestem grafikiem, mogę ci robić nowe tekstury i wygląd clienta.

Jestem osobą dynamiczną, operatywną, o dużych umiejętnościach komunikacyjnych oraz osobą kreatywną i ambitną podejmującą inicjatywę w działaniu. Zdolność szybkiego uczenia się oraz ciekawość świata przyczyniają się do nieustannej potrzeby poszerzania posiadanej przeze mnie wiedzy. Cechuje mnie punktualność, umiejętność współpracy i bezkonfliktowość oraz zdolność do adaptacji w nowych warunkach. Zapewniam, że mam dużo zapału do pomocy. No i jestem studentem informatyki na politechnice koszalińskiej więc czasu mam sporo.

 

Daj znać na [email protected]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...