Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Pomocy Przy Złotym I Srebrnym Hwangu ;D


elvis123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak.

 

Chodzi o hwangi złote i srebrne.

 

Mam all teksturki oraz ikonki ale potrzebuje wpisów do clienta i roota oraz query do mysql.

 

 

jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc to bardzo bym prosił.

 

 

Dla każdego kto mi pomoże po dwie 5 i po +

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Ja potrzebuje do roota

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Podaj mi jakie chcesz ich nazwy, jakie mają ID, które id dla której klasy, czy ma mieć możliwość handlu, jakie ma mieć bony i ile defa. Jeśli mi to podasz to Ci stworzę :)

 

P.S. W nagrodę chciałbym otrzymać tekstury tych zbrojek, gdyż nie chce mi się szukać..

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Susnshi jakbyś mógł mi pomoc ;D

Tu masz link do tekstrurek z złotymi, srebnymi i mini hangami

http://www.mpcforum.pl/topic/129689-zbroje-z-csyt2-ddsy/

Potrzebuje wpisu do root i wogule co gdzie wkleić do tych id:

90630201919180508537.jpg

1-11307

2-11308

3-11704

4-11703

5-11503

6-11507

7-12007

 

Bo one maja teksturki jak te zbroje z 1 lvl tylko kolorowe albo sa białe ;/

Opublikowano

To są zbroje z season1 z tego co mi się wydaje.. Żeby dodać je do clienta to nie wystarczy edytować tylko i wyłącznie root, w item_proto też troszkę trzeba się pobawić. Spróbuje coś z tym porobić, jeśli mi się uda to udzielę Ci tutka :)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Bo ja o tym czytałem trochę ale mi nie wychodzi, bo zasada jest taka że kopiujemy pliki .dds do pack w seazon dopisujemy pare linijek w wypakowanym root i potem trzeba zmienić pare cyferek w item_proto w locale :)

Niby proste ale mi nie wychodzi ;D

Opublikowano

Najlepiej by było gdybym dał Ci gotowca ale tak łatwo nie ma ;) To co teraz napiszę można zrobić szybciej lecz jest to trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Postaram się w miare jasno Ci to wytłumaczyć.

 

1. Rozpakuj PC, season1, root i locale_pl (dodamy wygląd Ciągliwości itd..)

2. Wejdź do season1 -> pc -> warrior i skopiuj wszystkie pliki .dds

3. Wejdź do folderu PC -> warrior i wklej wszystkie pliki .dds

4. Spakuj PC dodając do RootPackGen.xml wpisy nowych plików

5. Wrzuć PC do folderu z metkiem, z season1 nie musisz nic robić

6. Wejdź do root do pliku warrior_m.msm

7. No i teraz mamy najtrudniejszy punkt.. Musisz wiedzieć, który plik .dds jest do której zbrojki. Przykładowo

warrior_1-1_nahan_a.dds

to jest tekstura Ciągliwości a

warrior_nahan.dds

to tekstura Mnisiej Zbr. Płytowej. No a więc jesteś w pliku warrior_m.msm. Szukasz linijki

Group ShapeData
{
PathName	"d:/ymir Work/pc/warrior/"

ShapeDataCount			29

(na samej górze masz tekstury włosów, zjedź trochę niżej i tam masz coś w tym stylu). W ShapeDataCount wpisujesz liczbę zbrojek, które są w tym pliku, ale to później. Zjeżdżasz jeszcze niżej aż dojedziesz do

	Group ShapeData26
{
	SpecialPath			"d:/ymir Work/pc/warrior/"

	ShapeIndex			25	
	Model				"warrior_lord.GR2"	
	SourceSkin			"warrior_king01.dds"
	TargetSkin			"warrior_king02.dds"
}

Skopiuj to i wklej zaraz pod tym. Teraz trzeba to przeedytować odpowiednio aby czytało nam teksturę ciągliwości czyli:

	Group ShapeData27
{	
	ShapeIndex			26
	Model				"warrior_nahan.gr2"
	SourceSkin			"warrior_nahan.dds"
	TargetSkin			"warrior_1-1_nahan_a.dds"
}

Tak trzeba zrobić z każdą zbrojką oczywiście nadając każdej inny ShapeIndex. Pamiętasz ShapeDataCount (liczba zbrojek)? Policz ile jest tych wszystkich zbrojek i wpisz tam liczbę. Gdy to zrobisz możesz zapisać plik, spakować root i wrzucić go do folderu z metkiem.

8. Większą część pracy mamy już za sobą lecz teraz musisz przeedytować item_proto. Wejdź do navicata -> player -> item_proto, znajdź Ciągliwość (11300) i przejdź do kolunmy value 3. W niej wpisujesz numerek z ShapeIndex (w moim przypadku to 26), zapisujesz, restartujesz serwer. Następnie musisz przeedytować w taki sam sposób item_proto clientowe (z folderu locale_pl), po edycji spakować, wrzucić do folderu z metkiem i cieszyć się teksturami do tych dziwnych zbrojek ;)

 

edit. 100 post <3

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Kurde ze 3 dni mi zejdzie z tym ;D

To tylko wydaje się trudne. Później jak się już wkręcisz to będzie z górki ;)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Coś musisz przekręcać. Napewno masz poprawne wartości w value3? Napewno w warrior_m.msm masz wszystko poprawnie? Posprawdzaj czy napewno masz wszystko dobrze. Jeśli nadal nie będzie działać to zamiast

        Group ShapeData27
       {       
               ShapeIndex                      26
               Model                           "warrior_nahan.gr2"
               SourceSkin                      "warrior_nahan.dds"
               TargetSkin                      "warrior_1-1_nahan_a.dds"
       }

wklej

        Group ShapeData27
       {
               SpecialPath                     "d:/ymir Work/pc/warrior/"

               ShapeIndex                      26      
               Model                           "warrior_nahan.gr2"
               SourceSkin                      "warrior_nahan.dds"
               TargetSkin                      "warrior_1-1_nahan_a.dds"
       }

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Przy pakowaniu PC dodałeś/aś wpisy do RootPackGen.xml? Mi to wygląda na ich brak w PC. Mógłbym to zrobić za Ciebie lecz zuploadowanie 100mb+ zajęło by mi trochę czasu i nie lubię dawać gotowców..

 

edit. Odkryłem bardzo ciekawą rzecz. Wszystkie te zbrojki maja wpisy w root i są dodane nawet do PC. Wszystkie oprócz wojownika ;) Zbroje szamanów (te z season1) działają tylko na kobiecie, Zbroje ninjy również na kobiecie, zbroje sur tylko na mężczyźnie i wojownik tez tylko na mężczyźnie. Działają wszystkie zbrojki od +0 do +7 (w przypadku wodnej szaty, każdy + ma inny wygląd). Aby dodać zbroje wojownika wystarczy wrzucić pliki z season1 do PC, poprawnie spakować i cieszyć się normalny wyglądem Ciągliwości itd (oczywiście tylko na klasach z 2007 roku)..

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

sry pomyliłem się

myślałem że chodzi o to że ciągliwośc nie ma wyglądu

jak można to niech ktoś usunie to!

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

a ja mam all spakowane i all zrobione rooty itd widać je ale tylko dla woja dziewczyny zlota dziala

 

@ ja chce odzielne ShareIndexy

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

tak spakowane so ale tylko ten root

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

sunshi a jednak dałem rade w 1 dzień dzięki, to nie jest jednak takie trudne :) masz + odemnie w każdym poście w tym temacie i 5

Opublikowano

niedziała

dajesz takie rzeczy które według twojej pracy "nie działa"

wszyscy tutaj dobrze napisali sam sprawdzam =)

bo swoich indexów nie na piszę bo to tylko było by kopiowanie

od czego może to zależy (jedynie):

od tych plików root

PC/PC2 (pakery jak nie wiesz to rozpakuj gdzie indziej i luknij =) )

item_proto (tutaj tylko to value)

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Zapewne masz pomieszane ShapeCounty oraz pliki w root.. Ja gotowca nie dam, jeśli będziesz chciał i poczytasz trochę to się nauczysz (tak samo jak Kejsi)..

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Sprawdzałęm nie dziala taka praca z wami to czyste pisanie postów. Bo na bank jak podmienisz to dziala ale ja nie chce podmienioncyh Sunushi nie wal konia ze masz je na serwie jak nie dasz gotowca tak to jest jak sie jest dzieckiem po prostu zajebiscie ,

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Może i mam 15 lat (wcale się z tym nie kryje tak jak Ty) ale nie nazywaj mnie dzieckiem, okej? Bo sam nie jesteś ode mnie starszy a nie chce Ci się używać brain.dll, przykre. Poza tym po co zabierasz się za edycje klienta jeśli chcesz jechać tylko na gotowcach? Rusz mózgownicą i pomyśl!!! Nie wiem jakie masz ShapeCounty w item_proto, nie wiem co popisałeś w roocie, nie wiem nawet czy wgl coś robiłeś z tymi plikami czy na gotowcu jedziesz.. To tak samo jakbym Ci napisał, że mam samochód ale nie chce mi jeździć i czekać aż mi napiszesz cały elaborat na temat tego jak naprawić mój samochód. Możliwe? Nie! Jeśli uważasz moje gadanie za spam to mnie raportuj, zwisa mi to. Ja poprostu chce wam pokazać, że jak się chce i troszkę pomyśli to można bardzo wiele osiągnąć. Masz kilka postów cały mój tutorial tego, jak powiązać item_proto z plikami w root. Nie chce Ci się czytać? Twój problem, nie mam zamiaru gadać z bezmózgami.. -.-

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Robie to caly czas i tekstur nie ma kumasz !

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...