Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Szybki Zarobek Z Niewielkim Wysiłkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawie mój tut pt jak Szybki Zarobek Z Niewielkim Wysiłkiem

Co gdzie jak poniżej :

 

Robimy postać 11 albo 15 albo 18 lvl wojownika bodego jak wolisz.Kkołujemy eq na dany lvl all + 6 ,7(tarcza zbroja hełm i broń)

 

 

Rozmieszczenie stat i skili dajemy 1 na wirka 1 na 3-stronne i resztę na aure a staty 50 % na hp 50 % na silę

 

Gdzie na jaki lvl

 

Postacią 11 lvl idziemy na metki w m1 (5 lvl 10 lvl i 15 lvl z tych metków może dropnąć ku aura kd np )

 

 

Postacią 15 lvl idziemy na metki w m1 (5 lvl 10 lvl i 15 lvl i 20 lvl jak dasz rade to i na 25 lvl )

 

 

Postacią 18 lvl kołujemy tygre + 9 pajęczą + 9 hełm +6,7 i tarcza +6,7 + itemki z hp idzemy na metki do m2 na 30 lvl

 

 

Zarobek : na moim serwie 1 ku aura kosztuje 6kk-5kk a w ciągu dnia dropie ok 2 sztuki + kilka berków silne duchowe itp

 

Jak coś to nie minusujcie

Teraz pasi ???

 

jak coś to + i 5 :D

pozdro

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazywasz to TuT'em?

0 Kolorów

0 Estetyki

0 Składni zdań

PS.Jeśli to ma byc tylko droperek to po co ładowac w HP , jeśli z siłą będzie się więcej walic , a z twoim eq +6/7 będą nam bic po 1-30?

 

 

@2xDOWN

Dropi , widzę , że też gówno wiesz.

Opublikowano

kd z metkow na niski lvl nie dropi ;f

 

@edit

 

Nazywasz to TuT'em?

0 Kolorów

0 Estetyki

0 Składni zdań

PS.Jeśli to ma byc tylko droperek to po co ładowac w HP , jeśli z siłą będzie się więcej walic , a z twoim eq +6/7 będą nam bic po 1-30?

 

@2xDOWN

Dropi , widzę , że też gówno wiesz.

 

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

estetyka 0)

a nie lepiej na metki upadku czy tam diabła kamyki duchowe dropią na grymku idą prawie 60kk

reklama

Specjalista
Opublikowano

To jest tut ? to bylo zabawne to kazdy wie... po to sa te metiny na dany lvl .. kolego slabo bardzo slabo

giphy.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...