Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ankieta- Przyszłość Playstation Move


Roue

Playstation Move- przyszłość czy falstart?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Playstation Move to przysz?o?? dla rynku gier?

    • Tak
      7
    • Raczej nie
      3
    • Absolutnie nie
      4
    • Pó? na pó?- niewiadomo jak si? to rozwinie
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Playstation Move- wszystkim nam dobrze znane. Przyszłość czy kompletna porażka?

Zapraszam do głosowania!

 

:)

Opublikowano

Moim zdaniem Move to przyszłość rynku gier. Jak opublikował tutaj P4W3L ten nowy bajer do Move, natychmiast padłem z wrażenia.

 

Grając tym karabinem do Move w Call of Duty czy Medal of Honor będziemy zachwyceni. Będziemy mogli sobie biec, strzelać i nagle nacisnąć guzik "reload" który znajduje się na spodzie magazynka, co ułatwi nam grę według mnie.

 

Moja głos w ankiecie?: Tak.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

No oczywiście, że tak. Sam bym chętnie kupił - gdybym tylko miał kasy :]

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

Jestem na nie, ponieważ dalej wymagany jest kontroler czyli mamy coś co już było. Można powiedzieć, że kinect to też nic innego jak ulepszony EyeToy ale tutaj zaznaczył bym, iż został SPORO ulepszony czego dowodem są te hologramy i inne eksperymenty które wyszły po złamaniu softu w nowym kontrolerze od Microsoftu. Dla mnie przyszłość gier dalej leży w wirtualnych okularach które podobno mają wyjść z rąk Nintendo. Pożyjemy zobaczymy. Mój głos to - raczej nie.

card.png

Opublikowano

Jeszcze do końca nie wiem więc wybrałem pół na pół ale myślę że to kolejny chłam od sony np jak mój telewizor sory za od biegnięcie od tematu z tym tv tyko porównałem

Kocham Download

Opublikowano

Z tą grafiką i tym co można robić to ja podziękuję ^^

Jeżeli powiedzmy bym grał w Black Opsa, strzelał w telewizor kucał w realu itp, to pewnie... Ale na razie ten rynek nie ma szans, ale jestem pewnien, że to się rozwinie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...