Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2-Poradnik[Hq]Jak Zrobić Swój Własny Priv Serw.?


Lider€

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebne programy :

 

1.Pliki Serwerowe 2.Virtual Box

 

Zaczynamy

 

Wypakowujemy Pliki serwerowe gdzie chcemy

 

Wchodzimy w Virtual Box i klikamy „ Nowa”

 

Klikamy Tak Jak W Punktach !!

 

1.”Dalej”

2.Nazwa np. „Test”

3.System Operacyjny : BSD !!! A WERSJA : FreeBSD

 

4.Dajemy min 124mb ramu zeby nie cieło jak sami gramy max

to 1500 mb, 1,5gb

 

5.Bierzemy Użyj istniejącego dysku twardego

Klikamy Taki Folderek z zielona strzałką do góry , Teraz Dodaj i wybieramy nasz plik BSD co wypakowaliśmy ,

6.Następnie Wybierz i Zakończ

7.Teraz Klikamy Żółte Kółko „Ustawiania”

 

8.Przechodzimy Do Sieć

9.Wybieramy Podłączona Do : Mostkowa Karta

Sieciowa , „Nazwa” : Hamchi nerwork interface10.„ok”

11.Odpalamy

12.Wybieramy 1

13.CZEKAMY AŻ SIĘ ZAŁADUJE

14.LOGUJEMY SIĘ hasło jest inne oto pasy : login : root hasło : metin2

15.ok wpisujemy od razu :sysinstall

16.Wybieramy Kolejno : a)Configure ---->Networking ---> Interfaces--->em0

17.No No

18.MACIE mieć TAK JAK JAK WA PODAM :

19.Host : bsd.home , Domian : home : Ipv4 wasze ip Z HAMACHI Z NORMALNA KONCÓWKĄ , Name Server Musi być obowiązkowo : 4.2.2.3

20.Ipv4 Address Ip Z Hamchi Z KONCÓWKA .100 Net

mask Zostawiamy: 255.255.255.021.Kilakmy OK ok

22.Wychodzimy Z sysinstall i wpisujemy ./start

23.UWAGA NA TYCH PLIKACH

NIE MA BAZY MYSQL.

Liczę Na +++++++++++++++

Nie było kopiowane=.=

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Wydaje mi się , albo już gdzieś to widziałem.

Napisz do modków z prośbą o przeniesienie , albo ja napiszę :P.

Jednocześnie +/- za pracę , co prawda nie jest zbyt długa , ale jest "krótko i na temat".

Możliwe , że czegoś nie zauważyłem , ale dopiero wróciłem ze szkoły , a tak to jest :s.

Opublikowano

1.Zła Kategoria

2.Nie jest to kopiowane pewnie bo to widać.

3.Daje ci <+>

post-275599-0-55662300-1292599252_thumb.jpg

Szkoda że smoki nie istnieją

chociaż w pewnym znaczeniu

mogą one żyć w odmianie zwierząt.

 

I mój popularny Bocik:http://www.metinsoft.pl/viewpage.php?page_id=11

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...