Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nie Mogę Spakować Item_Proto


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam edytowałem sobie item_proto clienta , rozpakowałem je alee nie mogę spakować?

 

dlaczego?

 

 

pomoże ktoś lub spakuje moje?

 

bedzie + i 5

 

 

jakby coś w załącznikach moje proto

 

 

bedzie + i 5

 

za pomoc lub za spakowanie

 

 

wrazie czego skaN:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=fc915173d93dae703f7f604f5a2606147cdee9613db7b3b0679d175bf62fe1e7-1292191569

To jest ukryta treść, proszę

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

chodzi zebys mi spakowal pakerem do pliku item_proto_new zeby powstal wiesz o co kaman nie?

 

 

dalem moje item_proto_dump bo na samym koncu mam wpis i chodzi zeby mi sie dodal do tego clienta

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Wiesz jak używać pakera do item_proto tak?

 

jeżeli tak to wiesz że rzuca się rozpakowywanie na m2 i powstaja 3 pliki

 

MyArchive.epk

MyArchive.epx

item_proto_dump.xml

 

 

edytuje się jak się chce item_proto_dump w moim przypadku jest to dodanie wpisu nowej zbroji wpis ten znajduje się w packu item_proto moim który pobrałeś

i jak się doda wpis to się zapisuje plik item_proto_dump sie wychodzi i rzuca się pakowanie na m2.

 

a ja własnie po dodaniu wpisu nie mogę spakować tego item_proto

 

ale to nie od wpisu bo nawet jak go nie było nie mogłem spakować jak już wypakowałem

 

już tak mam od jakiegoś czasu

 

już rozumiesz?

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

to nie ma nic do tego ;/

 

umiesz to spakować?

 

 

 

@Udało mi się spakować

 

Proszę Moda o zamknięcie

 

 

A ty dostaniesz + za dobre chęci

1331337770-U247153.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...