Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Czasu zajmię wbicie 75lvl


Koksowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!

 

Otóż mam takie pytanie :

 

W ile czasu bez początkowego wkładu w IS ( oczywiście nie mówiąc o przepustkach ) wbiłbym bodym od 1 do 75 lvl ?

 

Proszę o sensowne odpowiedzi :) będą plusy lub minusy ;p

 

Można też pisać odpowiedź na to pytanie :

 

W ile czasu z wkładem w IS od początku gry wbiłbym bodym od 1 do 75 lvl ?

 

Można też pisać o innych postaciach ... bo może są lesze od bodego :) Może jakiś dobry serwer , małe ceny :)

Z góry dziękuję :)

Energy 93 lvl - LomaxMt2

Opublikowano

Jak byś expił 6h dziennie to w miecha masz 60 a z 60 do 75 może też z miecha.

Z is Pudełko premium 30 dni w 3 tygodnie gdzieś moze miech.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

ja Ci proponuje zrobić se na dodatek dropka i zakupić mu z is rękawice złodzieja i iść na przeklęte i dropić fms,riby itd albo zrobić dropkowi 30 lv i lecieć na fishbocie :D

 

Edit: aha czy chodzi o metin2.pl czy jakiś priv?

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Opublikowano

Bez Isu ciężko nawet z przepustkami no ale około miesiąc, dwóch zależy ile grasz.

IS potrzebujesz około 400 SM kupujesz pudełko premium i 75 wbijasz w tydzień^^

Expisz i zarabiasz jednocześnie tutaj masz temat jak szybko zarobić ładną sumkę w tydzień.

http://www.mpcforum.pl/topic/162747-tutjak-zarobic-50kk-w-tydzien/

Ja polecam osobiście WP na początku ciężko ale po wbiciu 35lvlu z przeciętnym eQ i bojowcem exp leci gładko i szybko :)

Oczywiście zrób też buffa pierw błogo ponieważ obrażenia są dużo mniejsze co się przydaje gdy nie mamy full eQ+9.

Pozdrawiam CreatiVe01.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Najlepszą postacią do expa według mnie jest Surka WP ponieważ to tak jakby Pół mental , Pół body .

-najlepsza postac do expienia

-w pvp lepszy od wojow

- bardzo szybko lecą metki

 

Do zarobku zrób dropera do m3(imha) lub do lochu małp . Dropną Ci jakieś medale czy fms'y.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jeśli chcesz szybko wbić 75 to weź lepiej WP..znam gościa który od 55 do 75 wbił w 9 godzin, tak to możliwe !

 

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Up Hahahahaha dobre:-) żeby z 74 na 75 wbić biorąc full spot z pierścieniem trzeba minimum 3 godziny więc takie bajki to wciskaj komu innemu

Czemu kurwa usunęliście mi sygne? Zbieram - - -

Opublikowano

Ja biłem go 2mies(online time)

@UP nie zgodzę się oczywiście,to zależy jakie mamy eq,buff,i umiejętności :rolleyes:

@MarioBase Faktycznie,ale on już miał pro eq o.O ,popatrz na to z tej strony,ze jak byś Ty miał woja z full eq na bonach?Dłużej by to nie potrwało :unsure:

Jednak zgoda, wp jest najlepszy do szybkiego expa ,z tym nie mam wątpliwości.

Opublikowano

no sura wp jest zajebiście expić na globalach,priwach :D i z czasem jak się zrobi dobre eq to jest zajebisty do pvp ale to przychodzi z czasem wbijania skile i robienia eq :)

Agres 

gladormt2 s2 - ON

Opublikowano

@UP No jak np. ty w dzień, kumpel nocki to sie nie dziwie ;p, jak narazie ja gram moim mentalem miech i 8 dni i mam 58 bez IS ! ;d no jedynie pierscien po zebach ;p ale tak na oko

-Bez IS: 1-2 miech.

-Z IS: Dobry miech

18699036.jpg

 

Łącza zerwane ! Error !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...