Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Xd 2 Nobki Czyli Ja I Mój Kumpel


MowMiJakChcesz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chce wam pokazac o to te 2ss xD Wiem nie mielismy Weny, ale może sie spodoba;d

Dam jeszcze Linki:d

 

Linki:

1.http://img337.imageshack.us/i/robioneznudw.jpg/

2.http://img137.imageshack.us/i/robioneznudw2.jpg/

 

 

post-222658-0-19723000-1292181379_thumb.jpg

post-222658-0-87194300-1292181613_thumb.jpg

 

 

 

 

Jeżeli chcesz dac + to nie dawaj nic! U mnie liczą sie tylko + i *5, a zresztą daj Co chcesz + lub -, byle bylo *5 ;p

Z Góry dzięki. Teraz sie umówie z Kumplem to może, bd śmieszniejsze.

Serwer to Metin5;) Pozdrawiam ZeroXeMox. Na Mpc: MówMiJakChcesz Hamchi: [GA]Balci.

 

Aaa... był bym zapomniał Sherman pewnie tez pozdrawia.

2n87xgl.jpg

: )

Opublikowano

Hmmm mnie sie podoba ja sam tak pisze z kumplem (szczerze i śmiesznie) jak cos to wrzuce ;P masz tego minuska :) co to za serwer ?

Opublikowano

No może być .Leci+

Odróżniaj się od innych na MPC !

 

 

Wrzuć ten obrazek do sygnaturki:

userbarwb.png

 

 

Link do obrazka:

http://uploadonline.pl/images/userbarwb.png

Opublikowano

A mnie to nie śmieszy. <_<

Nie doubluj postow :P

 

Aha... i dobrze napisane w temacie "2 noobki"

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Opublikowano

W ogóle to nie jest śmieszne i nie wiem co w tym widzisz śmiesznego (DO AUTORA) i zgodzę się z UP DO KOSZA Z TYM !!!

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie to wogole nie jest smieszne, jedynie co to sie tylko osmieszasz ty i ten twoj przydupas. Brak slow

Opublikowano

Jaak Dla Mnie nic ciekawego tam nie ma , same dziecinne teksty, ale masz tego +'sa . :)

TW9yZWxvdnlfX19ldXdfX18zNDVfX19OVUxMX19fNF9fXzEwMF9fX1dITy5wbmdfX181X19fMV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Moim zdaniem nic śmiesznego>za dużo spamów,LUDZIE!

 

 

đĐ€¤T"¤#=(=/"=¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤Đ\¦€$ßĐđ$ßßßßß

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...