Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Dropy


MrBloody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie ponieważ w spisach sie nie polapalem na jednym z nich pisze ze bunny ears mozna wylosowac z widget suply dropa ale w drugim pisze zy w widget suply dropie sa tylko exp vp tonici i bandaze wyjasni mi to ktos?

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Wszystko jest bardzo łatwe, jesli jesteś, no powiedzmy national commando, i chcesz wylosować papugę Pawła, broń uber na zawsze, musisz kupić Supply Drop dla National Commando (to oczywiste <_< ) Tam znajdziesz takie rzeczy, jeśli jednak zależy ci na plastrach Boostach lub innych pierdół musisz kupić Widget Supply Drop - to jest dla wszystkich, nie jest podzielone na gunnerów soldierów anie commandosów, tylko na nationalów i royalów.

 

 

P.S. Śmieszne te imiona tych zwierząt są xD Małpka Mela albo Papuga Paweł xDD

JEŚLI POMOGŁEM - DAJ MINUSA!

Opublikowano
o.O Wiem, no przecież jak małpy i papugi to itemy też, zapamiętaj w supply drop bronie i itemy, w widget supply drop same plastry xp boosty, naprawy i inne gówna, sama nazwa mówi

JEŚLI POMOGŁEM - DAJ MINUSA!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...