Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem wotlk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

 

fajny spam nie ma co :D

 

@temat

 

O ile to cos ma do neta albo firewalla, przydaloby sie abys podal swoj realmlist i jakies info o swoim wowie, typu wersja etc. jaki masz antywir moze czy cos tak to nie mam pojecia jak ci pomoc bo to moze byc spowodowane tysiacami powodow-.-

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

nie ma nic do, rzeczy realm itp . LOLED przeciez napisane ze wotlk ^_^ anty wira nie posadam

Cos mi sie zjeb!@#$ bo przed tym patchem enGB przypadkowo sciagnalem enUS to chociaz instalacja

sie wlanczala :P

Opublikowano

Tak posta napisales, ale info nadal zero... To ze WOTLK to ja wiem ale jest 20 roznych wersji WOTLK a to ze jest enGB albo enUS to ma malo do rzeczy... Tak jak mowilem moze to byc z wielu powodow spowodowane... a realmlist ma duzo do tej sprawy wiec nie mow o tym i grzecnie podaj o co cie prosze abym mogl ci pomoc :)

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

Ehh... wiem ze to nie ma nic do rzeczy i w niczym nie pomoze realm sunwell(nie chce mi sie szukac ip)

Z wersji 2.4.3 do 3.0.1 :( :P

Opublikowano

I widzisz bardzo sie przydalo... chociaz mowiac REALM nie chodzilo mi o SERWER na jakim grasz :)

 

Najbardziej chamska rzecza jest to ze dales tylko screen i poprosiles o pomoc, i nic wiecej... 0 informacji... Najlepiej jesli manualnie sciagniesz WoW-a i zainstalujesz... Problemem jest znalezienie Linka ale nie boj sie znajde gdzies :)

 

 

Najlepszym sposobem jest sciagniecie Installera ze strony WoW-a poniewaz:

1. Sa najbezpieczniejsze

2. Sa o ile mi wiadomo najszybsze

3. Nie trzeba sciagac zadnych dodatkowych Patchy...

 

enGB - Link

enUS - Link

 

 

Patch 2.4.3 - 3.0.1:

 

enGB

Torrent - Brak :(

Download - Link 1 Link 2 Link 3

 

enUS

Torrent - Link 1

Download - Link 1 Link 2 Link 3

 

I taka sprawa jezeli sciagniesz Patch bedziesz musial sciagnac jeszcze dodatkowe 2 Giga plik Lichking.mpq... Do ktorego linkow nie posiadam ani nie wiem skad wziasc wiec nie radze... najlepszym sposobem jest sciagnac jednak ze strony WoW-a do ktorej sa linki na samej gorze

 

 

Full Client 3.0.1 (7.5Giga, poprostu caly wow do WoTLK)

 

 

enUS

Torrent - Brak :(

Download - Link 1 Link 2 Link 3

 

enGB

Torrent - Brak

Download - Link 1 Link 2 Link 3

 

Mowiac Brak Torrentow chodzi mi o orginalne torrenty a inne napewno jakies sa :]

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

Ze takie rozwiazanie jest to ja wiem :)

Ale chodzilo mi o pomoc techniczna :)

Bo co prawda 3mb/s jest ale nie chce mi sie tego sciagac :P

Mam juz pacza 2.4.3 to 3.0.1

Jak jeszcze raz sciagne i bedzie dzialac to dostaniesz 5 :)

Opublikowano

To nic nie ma do pomocy technicznej, caly czas ci to mowie. Cos jest zle zrobione w tym i nie lapie polaczenia, watpie zeby to bylo spowodawane firewallem lub innym programem... Tak czy owak nic nie napisales, bo ja juz nie wiem czy to masz podczas wgrywania czy sciagania patcha... Wiec prosze cie caly czas o jakies info, a ty nadal swoje :/

 

Co do sciagniecia to moglbys na noc zostawic i juz dawno bys mial WoW-a... A przokazji zebys sie nie zawiodl... Jezeli masz SAMEGO patcha to bedziesz mial Burning Crusade na wersji 3.0.1, wiem bo to samo mam ja teraz i musze od nowa sciagnac bo instalki przypadkiem wykasowalem...

 

Napisz co zamierzasz zrobic bo nie wiem czy oplaca sie rozpisywac ^^

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

No kiedys tam sciagne :)

Wiesz,... zaurazylem ze w kazdej grze via internet cos jest zjeban!@# bo np w cs steam newsy wogole sie ie wyswietlaja

we wru i allplayer tez bledy jakies sa !!!

Jeszcze raz chyba windowsa wgram ale bez formatu :)

Opublikowano

lekki Offtop, ale chyba u ciebie na steam sie newsy nie wyswietalaja ;)

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

no egzakli mam xp sp3 modyfikacje DT i cos od pewnego czasu sie je!@#$

ale niechce mi sie sciagac na nowo wow bo i tak nie gram gdyz pracujeod rana do wieczora :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...