Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Quest]Pierscień Teleportacji


arturk4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisaj pokaze wam jak dodac Questa do Pierscieńa Teleportacji z ruznymi możliwosciami. PS: Jestem nowy w pisaniu tematów i sry za ortografie.

 

Ok wiec najpierw potrzebujemy jakiś program zeby wejsc w ftp serwera np : Filezilla, WinSCP lub Core FTP.

 

Wlaczamy program i logujemy sie, nastepnie przechodzimy do sciezki:

/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/ jezeli masz zamiast hongkong, english to english.

Na plikach Sui: /usr/home/sui/metin/channel/share_data/locale/hongkong/quest/ jezeli masz zamiast hongkong, english to english.

I wrzucamy ten oto plik : http://www.speedyshare.com/files/25667884/move_ring.quest Podziękujmy WuWu za questa. :P

Skan poco, w koncu to plik .txt xD.

Potem wpisujemy w wirtualnej konsoli:

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/

Pliki Sui: cd /usr/home/sui/metin/channel/share_data/locale/hongkong/quest/.

 

Jeżeli wyskoczy ci ./qc permission denied, wpisujemy w wirtualnej konsoli: chmod 777 /usr/rain/channel/share_data/locale/english/quest

Na plikach Sui: chmod 777 /usr/home/sui/metin/channel/share_data/locale/hongkong/quest/.

 

Lub wchodzimy do FTP serwera i do tej scieżki z questami, wciskujemy ctrl+a i kliknąc prawym przyciskiem myszy i wybrac propeteries lub wlaściwosci i nadajemy prawa 0777.

Nastepnie wpisujemy ./qc move_ring.quest

Po tym wpisujemy: reboot i cieszymy sie pierscieniem :D

peisesa.png

Zbieram add.png Wiec bądz czlowiekiem xD

Zbieram add.png Wiec bądz czlowiekiem xD

Opublikowano

trochę mało tego nawet bardzo mało :) nie dam ci + ani - bo szkoda mi ^^

Co sie czepiasz, muwilem ze jestem nowy.

A zresztą to jest krótki tut, bo nic wielkiego tutaj nie trzeba robic.

Zbieram add.png Wiec bądz czlowiekiem xD

Opublikowano

Widzę że mój quest się podoba ;]

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/195942-dlpierscien-teleportacji/

 

Hehe.

Wlasnie wiedzialem ze gdzies byl ten temat, bo z twojego mialem questa ale nie pamietalem kto go zrobil.

I ja tu Wszystko opisalem, ale dodam ze quest wykonany przez ciebie. :D

Zbieram add.png Wiec bądz czlowiekiem xD

Opublikowano

Jaki kradziej ; o

 

Ogólnie mi się podoba ale i tak kradziej xDD

 

Dzięki ;D

 

Leci +


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki kradziej ; o

 

Ogólnie mi się podoba ale i tak kradziej xDD

 

Dzięki ;D

 

Leci +

Fajny komentarz xD

Zbieram add.png Wiec bądz czlowiekiem xD

Opublikowano

BYło

http://www.mpcforum.pl/topic/195942-dlpierscien-teleportacji/

. Zrób coś "Swojego" a nie kopiujesz ;) . Zamykam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...