Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny Priv /Na Jakim Serwie Byscie Chcieli Zagrac .!


New serwer   

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim serwie byscie chcieli zagrac .Tak zeby pograc dluzej i spedzic mile czas .

    • NA HARD SERWIE [typu FantasticWorld2]
      10
    • NA SERWIE O SREDNIM EXPIE [typu Cavalos/elite]
      20
  2. 2. Co by mialo sie znajesc w ISie

    • Wiekszosc itemkow i polepszaczy za czym by szedl wiekszy wydatek
      10
    • podstawowe Rzeczy w ISie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM. :D wszystkich graczy metina . W najblizszym czasie mam zamiar zalozyc wlasnego dedyka -priva.Ktory mozliwe ze bylby oplacony odrazu na 3 miechy

 

Chcialbym sie spytac Was jako graczy ,na jakim serwie byscie chcieli zagrac i spedzic wiele milych spędzonych godzin.czy mialby to byc serwer Hard czy serwer o srednich ratach [np takie jak na serwie Cavalos.]Serwer posiadalby rowniez dotacje Smsowe -IS dzieki ktorem gracze mogliby polepszac swoje postacie i ekwipunki.Napewno nie bedzie to NOOB SEWER Z RATAMI 1000 . Bo jak sami wiecie nie ma radosci z gry na takim serwie .Raczej mi chodzi o seerwer pokladu fantasticworld2 -stary TheNextLand. z podobnymi ratami . Mam rozniez pytanie -Co ewentualnie mialo by sie znalesc w ISie .Np czy hwangi mialy by sie znalesc w IS i mozna by je ulepszac ze stali czy tylko ulepszac . Co do ulpeszaczy od +6 i treba bylo by je dropic ,ale byla by duza szansa na dropniecie.Dzieki dotacjom serwer by sie trzymal bardzo dlugo ,przy czym po jakims czasie odpalilbym 3ch i kupil lepsza maszyne .Prosze o to aby wypowiedzi mialy sens .Zbędne sa teksty typu "zrob serwa z ratami 1000x " itp .bo ma to bys serwer po to by sie pomeczyc i cos osiagnac.zapraszam do dyskusji

Opublikowano

no i po co zabierajno i po co zabierasz glos jak nie wiesz .ja mam pomysl i zamierzam go zrealizowac . potrzebna mi tylko opinia graczy i chec zadeklarowania sie czy by grali na nim

Opublikowano

Mysle iz wiekszosc normalnych graczy metin2 w wieku +16 zgodzi sie z moja wypowiedzia wiec tak.....

 

Serwer powinien miec raty 200% wszedzie w bonusach tylko 3 reka, bonusy nie zwiekszone ale tylko max aby wchodzily, okolo 50 nowych questow typu: znisz jakis tam metin zabij bossa itp...

 

u Handlazy zbroje na 1lvl 26 lvl i 42 lvl +9 helmy 21 +9 tarcze 21 +9 bronie 1 lvl i 30 lvl bodzie takze, zwoje bonusow ale nie 6/7:D 6/7 niech dropi z bossow i metkow 85/90

 

z metkow 85/90 zwiekszony drop broni 65 i zbroi 66

 

Ulepszacze tylko perly ktore dropia z metkow i bossow

 

Na start 1 lvl eq na 1 lvl +9 100k bojowiec

 

Mysle ze to tyle :)

 

Kto sie ze mna zgadza licze na + :)

Opublikowano

A ja bym stawił serwa na styl SD (sdlongju) .

Myślę , że byłoby dużo graczy oraz miła gra.

Może tylko zmniejszyc troszkę raty.

A tak to zgadzam się z MaX_Well'em.

Opublikowano

najlepszy serv to byl SDL.....i fajne by bylo gdyby powstal taki 2... :)

tesspjp.jpg

 

Założyłem się z kolegą że jak będe miał 1000 - to wygram piwo. Wiec Daj - a pomożesz mi wygrać piwo :)

 

 

Opublikowano

Co do posta Max_Wella . Co do rat to moglyby byc mniej wiecej 120-150x . A reszta moze byc . maxymalny lvl jaki by mozna bylo osiagnac to 127 lvl .a co Do Isu .wrzucac tam bron i zbroje jakies ? czy tylko poprzez robienie?

Opublikowano

Coś jak zzyok,du-li,sdlongju tylko że polskie

Ostatni raz na dobrym serwerze grałem w sierpniu tego roku przed rokiem szkolnym a tak to same syfiaste

s2c77Oa.png

Opublikowano

Ja tez mam zamair założyć dedyka wraz z Vitronem :)

Będzie to profesjonalny serwer ,dopięty na ostatni guzik !

Mamy zamiar zrobić go już na stałe ;)

Jeśli notacji z IS wystarczy na kolejne miesiące <3

Opublikowano

wzoruj sie na candy longju (to aktualnie chyba najlepszy serwer) i nie nawalaj jakich durnych questow typu zabij xxx razy xxx moba a jesli dasz takie misje to niech same sie nie aktywuja bo nie wszyscy chce te misje

860331433165800174608.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...