Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybka Pomoc - Nie Moge Się Zastanowić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem .

Otuż 30 Listopada miałem urodziny . Dostałem od Babci 50 zł .

Przedwczoraj dostałem 20 zl od Wujka

I dzisiaj robie impre i Ciocia ( Chrzestna ) da mi 30zł lub 20zł Więc :

]

 

Kupuje Pada( Joystick ) do kompa za 30 zł na allegro. Wie 70 zł - 30 zł = 40zł

 

i Za te 40 zł chce kupić jakomś gre na kompa słabego kompa

 

Czyli Żeby działały na

 

MS Windows XPProfessional Dodatek Service Pack 2

Intel Core2 Duo E4600 @ 2.40GHz, 1,0GB RAM, Intel 82945G Express Chipset Family

 

Dodaje że moge też dostać te 30 zł lub 20 zł więc prosze o pomoc co kupić.

 

Chce gre z allegro podawajcie linki

 

Dodaje że lubie Strategie i Strzelanki i mogą być Wyścigi typu NFS

A i jeszce Przygodówki

. .

Opublikowano

Nie kupuj gier żadnych, możesz ściągnąć z internetu nie wydając pieniędzy. Ja na twoim miejscu dozbierałbym kasy np. mamy zime to odśnieżaj podjazdy itp. A więc dozbieraj kasy kup sobie nową karte graficzną do tego 2 GB ramu więc będzie 3 i to ci powinno dać spokój na 1-2 lat

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

jak by miał kase to bym wydał 10 zł na Torrenty 

Jeżeli Dasz "Lubie To" Stawiam Piwo

 

userbar_2.gif

Legenda
Opublikowano

Ściągnij sobie emulator PS2 i sobie graj, np. w Tekkena.

 

Na emulator potrzebny jest jako taki komputer.

A w jego wypadku nie za bardzo, kup sobie Heroes V fajna strategia turowa.

Opublikowano

Na emulator potrzebny jest jako taki komputer.

A w jego wypadku nie za bardzo, kup sobie Heroes V fajna strategia turowa.

Heroes III Lepszy .

Jeżeli Dasz "Lubie To" Stawiam Piwo

 

userbar_2.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...