Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Chcecie Dostac Kamermoda do polskich dedyków?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:rolleyes: Siema Wszystkich,chcialbym sie dowiedziec czy nie chcecie przypadkiem KamerModa do polskich prywatnych serverow metin2?.Jezeli byscie chcieli napiszcie a wrzuce linka na strone oczywiscie za pozwoleniem KameR'a....

Czekam na jego zgode

 

Bez zgody niestety nie możemy nic zrobić

 

KameR jest twórcą i ma przypisane sobie prawa do modu.:D

 

 

 

 

 

 

HaHaHa...Nikt...Nie...Jest...Doskonaly...Polecam...Priv...AvalonMT2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No dobra,ale mowa jest o KamerModzie V5 o tym najnowszym a tam jest 31privow ale nie polskich..i nie ma tam AvalonaMT2,AuroraMT2,FebeMT2 wiec sie pytam czy kto chce z Privami AvalonaMT2,AuroraMt2 i FebeMT2...I tez nie ma ich w GOOGLE!! A jezeli sa z tymi serverami to podaj link i zobaczymy czy dziala OK?!! :angry:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ahaa czyli edytowałeś serwerinfo.py ^^

A tam dawaj jakby nie chciał żebyśmy edytowali listę serwerów to by nie dał tego programiku ^^

zresztą edytowałeś plik który możesz wyciągnąć sobie z root.eix i .epk więc żadne prawa ^^

 

no chyba że masz całego jego modka ^^

Opublikowano

Nie ma Avalonu/Febe?

Szkoda , ale ja go mam :<

Pomysł beznadziejny , bo nie będzie mi się chciało szukac serwerów , z pośród ok. 150+..

 

Zawsze można dodac spolszczenie do folderu z kamerem i przez nie odpalic.. cała filozofia.

Opublikowano

No tak Ale Chlopak ktory zrobil moda wydal pozwolenie na edytowanie KamerModa wiec nie weim w czym problem?.Owszem zrobilem przez Serverinfo.py i dodalem dodatkowe Ip i port servera i tak jest AvalonMT2,AuroraMt2,FebeMT2.I nie kazdy sie zna i tak nie zrobi wiec zrobilem ten temat dla zielonnych ! o.O.Pozatym Xewka napisales ze Zawsze można dodac spolszczenie do folderu z kamerem i przez nie odpalic.. cała filozofia.A mowa jest o KamerModzie a niee o spolszczeniu...(własnie jestes zielony)

 

B)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

koniec spamu.

Czy Chcecie Dostac Kamermoda do polskich dedyków?

jak widać, większość na nie. czyli nie chcemy :)

 

close

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...