Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rendery Wszystkich Postaci W Zbrojach Na KażDy Lv


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Render każdej postaci, każdej płci, w każdej zbroi ;D nic dodać nic ująć. Rendery są idealnie wycięte.

assassinf0.pngassassinf18.pngassassinf26.pngassassinf34.pngassassinf42.pngassassinf48.png

assassinf54.pngassassinf61.pngassassinf66.pngassassinf9.pngassassinf90.pngassassinfking.png

assassinm0.pngassassinm1.pngassassinm18.pngassassinm26.pngassassinm34.pngassassinm42.png

assassinm48.pngassassinm54.pngassassinm61.pngassassinm66.pngassassinm9.pngassassinm90.png

assassinmking.png

magef0.pngmagef1.pngmagef18.pngmagef26.pngmagef34.pngmagef42.png

magef48.pngmagef54.pngmagef61.pngmagef66.pngmagef9.pngmagef90.pngmagefking.png

magem0.pngmagem1.pngmagem18.pngmagem26.pngmagem34.pngmagem42.png

magem48.pngmagem54.pngmagem61.pngmagem66.pngmagem9.pngmagemking.png

magem90.png

suraf0.pngsuraf1.pngsuraf18.pngsuraf26.pngsuraf42.pngsuraf48.pngsuraf61.pngsuraf66.pngsuraf9.pngsuraf90.pngsurafking.png

suram0.pngsuram1.pngsuram18.pngsuram26.pngsuram34.pngsuram42.png

suram48.pngsuram54.pngsuram61.pngsuram66.pngsuram9.pngsuram90.png

suramking.png

 

warriorf0.pngwarriorf1.pngwarriorf18.pngwarriorf26.pngwarriorf34.pngwarriorf42.png

warriorf48.pngwarriorf61.pngwarriorf9.pngwarriorf90.pngwarriorfking.png

warriorm0.pngwarriorm1.pngwarriorm18.pngwarriorm26p.pngwarriorm34.pngwarriorm42.png

warriorm48.pngwarriorm54.pngwarriorm61.pngwarriorm66.pngwarriorm9.pngwarriorm90.pngwarriormking.png

 

 

 

Zbieram plusy

 

To jest bodajże już mój 3 czy 4 dziś temat z jakąś nowością proszę o ściągnięcie tych %

Opublikowano

za**biste masz + i 5

tylko w innych fryzach mogles zrobic

standardowe sie znudzily

 

;Script by ziuto
;Source-code Autoit v3
$User = InputBox("Twoj nick", "Podaj swoj nick", "tu go wpisz")
If $User = "ziuto" Then
$gui = GUICreate("User " & $User, 175, 100, -1, -1, 0x00080000)
$button_lubie_cie = GUICtrlCreateButton("Sam sie lubie", 50, 10)
$button_dam_ci_5_gwiazdek = GUICtrlCreateButton("Dam sobie 5 gwiazdek", 30, 40)
ElseIf $User <> "ziuto" Then
MsgBox(0, "Powitanie", "Siema " & $User)
$gui = GUICreate("User " & $User, 175, 100, -1, -1, 0x00080000)
$button_lubie_cie = GUICtrlCreateButton("Lubie cie ziuto", 47, 10)
$button_dam_ci_5_gwiazdek = GUICtrlCreateButton("Dam ci 5 gwiazdek ziuto", 25, 40)
EndIf
GUISetState(@SW_SHOW, $gui)
While $User = "ziuto"
$msg = GUIGetMsg()
Select
Case $msg = -3
ExitLoop
Case $msg = $button_lubie_cie
MsgBox(0, "Lubie sie", "Sam sie lubie :o")
Case $msg = $button_dam_ci_5_gwiazdek
MsgBox(0, "Dam sobie 5 gwiadek", "Ze bym to ja mogl sam sobie dac")
EndSelect
WEnd
While $User <> "ziuto"
$msg = GUIGetMsg()
Select
Case $msg = -3
ExitLoop
Case $msg = $button_lubie_cie
MsgBox(0, "Lubie cie", "A za co ?")
InputBox("A za co ?", "Za co mnie lubisz ?", "???")
MsgBox(0, "Za to", "Aha" & @CRLF & "Dobrze to wiedziec xD" & @CRLF & "Nq")
ShellExecute("http://www.mpcforum.pl/")
ExitLoop
Case $msg = $button_dam_ci_5_gwiazdek
ShellExecute("http://www.mpcforum.pl/user/259390-ziuto/")
EndSelect
WEnd


Opublikowano

http://m2data.liquiron.com/misc/profile/body/

klikacie w body.zip i macie jego niby dzieło

a to jest dzieło GF/liquiron

ja dałem - bo to nie twoje dzieło jedynie napracowałeś się uploadując i wklejając linki

@edit w paczcę są wszystkie raczej a tylko autor nie dodał kilku =D

zdjęcie procent za nie twoją pracę?

ja miałem tak samo a nawet zasranych 10% mi nie zdjeli

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

po1!

przywłaszcza se moją pracę !

po2.

innych pracę !

po3.

proszę zamknąć temat, bo to podlega prawom autorskim .!

 

masz cały limit minusów lamko..

 

EDIT2 :)

 

wyrównaj mi ktoś minusy bo jakaś LAMKA mnie zminusowała.. :)

 

dziękuje NEOSY za minusy. kocham wafle :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztof jaka twoją pracę z liquironu z tego

http://liquiron.com/?contact

odpisano mi że mogę to wstawić na forum więc nie sap. Oni to tam udostępniają dla ludzi a nie dla siebie.

Opublikowano

Krzysztof jaka twoją pracę z liquironu z tego

http://liquiron.com/?contact

odpisano mi że mogę to wstawić na forum więc nie sap. Oni to tam udostępniają dla ludzi a nie dla siebie.

ta ta ta odpisano ci ich takie coś gówno obchodzi

pytałem się o coś podobnego napisali że się zajmują błędami w grze/pytaniami itd. a nie takim czymś

potem nikt nie odpisał

PS: skoro ci pozwolili niby to dlaczego orginału ni ma ?

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Pierwszy raz słyszę o zbroi imperatora na globalach może chodzi Ci o tą na 90lv którą ma GF wprowadzić jeżeli tak to jest

Opublikowano

Pierwszy raz słyszę o zbroi imperatora na globalach może chodzi Ci o tą na 90lv którą ma GF wprowadzić jeżeli tak to jest

www.metin2.co.kr tam jest zbroja imperatora jest ona zamiast hwanga -.-

kdq1pt.png

Opublikowano

@lewatywik

przeczytaj wypowiedzi userów w tym temacie a później pisz co masz pisać !

@brzydal

Zrób mi ss tej zbroi lub pokaż ją w pliku pc/pc2

Opublikowano

Extra... teraz każdy "metinowiec" będzie mógł sobie wybrać avatar...

 

 

Twoje, nie twoje... ważne że jest.

 

Bo coś takiego wymodziłem... Jak ktoś by zechciał to mogę zobić tylko na PW dane i render(Najlepiej z taka postacią jak sie ma w grze.)... i z

 

1292260828-U115053.png

X


by Me.

Opublikowano

Ventis, ja mogę napisać Generator, że automatycznie takie coś generuje :)

 

a co to Twoje nie twoje... spoko, tylko niech napisze, kogo to a nie przywłaszcza sobie kogoś prac :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...