Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dowas]Czy Zagralibyscie Na Takim Serwie


yyy  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobalby ci sie ?

    • Tak
      2
    • Nie
      8
    • Chetniebym zagral !
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłby to serwer dedykowanyy z IS.. (postawiony na FreeBSD 7.2)

-KU -Dropiły by z każdego metina ,min 3 egzemplarze

-Drop grota jak z Pl'a

-Widoczny Lv postaci

-W IS możnaby dostać zwoj który od razu robi skill na P z M1

-Zwoje ezgor. i rady pustelnika dropiły by z kazdego metina po 25 szt. + do kupienia w IS

-Kamienie Duchowe dropiły 1Kamien z Kazdego metina (5-90+<dodane by zostaly nowe mapy,moby i metiny)

-Max 255lv/134

Opublikowano

Stawiam na oryginalność ! ; )

Z tego xo teraz widze kazdy serwer kopiuje pomysl z innego .. Postawmy cos nowego ! Metin2pl ma paść za 3 miechy !

Opublikowano

Mówisz? :>

Chodzi o tio że .. ludzie aby coś zdobyć nie muszą wydawać na Is tylko mogą to zdobyć przez determinacjee. wiesz jak wtedy smakuje wbicie takeigo skilla na G4 ? a

że ludzie np nie chca sie trudzic to wspomoga serwer ..

Opublikowano

Ja preferuje coś łatwego, bo na niektórych serwerach nie warto poświęcać czasu na to żeby ktoś zbanował Ci konto 80lvl + za nic :D Ale dobrym rozwiązaniem jest pierścień [skille G] i kamieniami dobijać].

Osobiście to 255 lvl to chyba za dużo, a poza tym po 99lvl nic się nie zmienia z postacią :D

sygnaturakastaxd.png

Opublikowano

w sumie masz fajny i orginalny pomysl ale podam ci kilka rzeczy co mi sie podobaja, na co az 255 lv, masz racje 130 bedzie gdyz sura chodzby za 20 razem na m1 wszedl skill to bylo by gites wiec cos jeszcze na exp skilli. bronie takzze sa na 120lv chyba max wiec na co by kto expil az tyle jak tak latwo bylo by grac. nie mowie ze zly pomysl bo nie, sam zaniedlugo bede GM < navicat itp takze bedzie podlegalo mi> na pryatnym globalnym serwerze wiec szukam co moze mi sie przydac co zmienic itp;]

jak Ci pomogłem daj minusa <-> gdyż mi to obojętne ale lubie czerwony kolor;]

 

gdyby moderator widział że pomogłem jakoś graczowi, proszę usuń te kilka % statusu ostrzeżeń gdyż jak nie chcący napisze niepotrzebnego posta choć się staram już tego nie robić bardzo przepraszam.

 

"to przygnębiające uczucie gdy po długim czasie wracasz z wysokim lv, profesjonalnym eq, na najlepszy spot w m2 gdzie "dawniej" ciężko było znaleść wolne miejsce a tutaj pusto i wszyscy o tym miejscu zapomnieli mimo tego że dawało ono najwięcej zabawy:( "

 

 

 

kliknij tutaj a dowiesz się wszystko o privach

Opublikowano

Hehe : )

Ja myślę że max 255lv/4ch to coś bardzo dobrego -bo posłuchaj daje on te uczucie że możęmy poexspić Dlugoo o!:DE

Opublikowano

Ja bym bardzo chętnie zagrał gdyby było tak:

 

-6 i 7 bony w cenie dodanie 1kk zmiana 500k normalne dodanie 100k zmiana 10k powiekszone np w nich 3khp 20 kryta 250 ataku itp

-nieco zwiekszone bony wszystkie oprócz abs 20 ludzie 30 magia 200 wartosc ataku 5khp 20 kryt 30 inta itp

-resp me tinow i bosow pod swiatynia w tym kamieni imperialnych z których leca bronie na 75

-resp 4 bosow (zjawa lisek kgnisty krol i riper) pod swiatynia kazdy gdzie indziej

-resp bosow i metkow pod swiatynia jak i normalnie co 30 minut

-resp smoka na pustyni

-drop pereł po 3 z każdego bosa

-drop kamieni teczowych ze smoka

-drop itemow na 75 ze smoka a stalek z jego szkaty

-wymagane 3x każde perły na zrobienie epika (zbroja bransa buty hełm naszyjnik kolczyki)

-kolce z kosci tygrysa i smoka w sklepach

-rosy wszelkiego rodzaju w sklepach po 1kk za 100 sztuk

-drop yang po 20k na psach żeby sporo leciało

-drop epikow ze smoka w atlantydzie

-epickie bronie np. bojowy > syrek > tasak +1 - +9

-dużo ewentów

-kamienie duchowe po 1kk

-w is-ie delikatny zarobek pierscien dajacy odrazu 1 skila z M na P

-w is military

-na start bojowiec

-na start peleryny

-łatwy wmiare exp max lvl 127 tak żeby nie meczyc sie tydzien z wbiciem 70

-złote, srebrne hwangi

-uleprzacze zeby byly wszystkie i byl sęs chodzenia na dt

 

Tyle z mojej strony przeczytaj wszystkie punkty!

 

I NAJWAŻNIEJSZE!!!

 

Wez nie dawaj kd do handlarzy zrób super szybki resp metkow zeby było po co zbierac i dropic kd +3

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...