Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć blokadę wulgaryzmów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W poradniku pokarze wam jak uzyskać możliwość pisania przekleństw :rolleyes:

 

No wiec tak:

 

1. Rozpakowujemy pliki loale_pl KLIK

2. Wchodzimy w folder source > locale > pl.

3. Szukamy pliku o nazwie "insult".

4. Otwieramy notatnikiem i tam mamy wszystkie zablokowane słowa (sporo tego tam jest xD)

5. Zaznaczamy i usuwamy wszystko (można tez tam napisać własne słowa które mogą być zablokowane np. Podexpisz mnie? itp. ;))

5. Zapisujemy i pakujemy.

6. Wrzucamy do folderu pack.

 

Od teraz możemy pisać co chcemy B)

 

Pozdrawiam, Uppsik! ;)

;)

Opublikowano

HeHe

Gz 300 posta

Ale niewiem komu się to przyda

Chyba ze komuś kto na każdym słowie mu kur.

No i kur nikomu sie nie przyda kur ale i tak + kur :P

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Nie przyda mi się, ale komuś pewnie tak ^^

Za chęć pisania dam Ci ten +

A co do tych przekleństw wprowadzono to do klienta ponieważ dzieci się uczyły takich słów oraz aby nie było dużo ban ;P

 

 

PS. Daj tam cały słownik będziesz miał ładny efekt xD

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Przecież był juuuuż daaaaaawno TuT jak zablokować tą opcję, jak odblokować to chyba nie jest wielka inteligencja ?

Rany, każdy bije posty i rep na czym tylko może, a tak szczerze to nikomu to się nie przyda =)

Opublikowano

Warto również dodać, że przekleństwa widzimy tylko my

:)

Chyba że inni również mają usuniętą cenzurę.

 

Poza tym istnieje lepszy sposób (wulgaryzm widzi każdy) :

To jest ukryta treść, proszę

 

Pozdrawiam.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Przecież był juuuuż daaaaaawno TuT jak zablokować tą opcję, jak odblokować to chyba nie jest wielka inteligencja ?

Rany, każdy bije posty i rep na czym tylko może, a tak szczerze to nikomu to się nie przyda =)

Gowno sie znasz :)

Powiem ci jedno: nie mow ze sie nikomu nie przyda bo nie mozesz wiedziec co wszyscy o tym mysla, kozaku.

Myslisz ze jestes taki madry? Nie zrobilem tego tuta dla reputacji tylko dla userow. Moze sie to przydac jak ktos np. Robi clienta na wlsny serwer.

Wlasnie. Chodzi o to zebysmy my tylko to widzieli bo innaczej ban

;)

Opublikowano

HeHe

Gz 300 posta

Ale niewiem komu się to przyda

Chyba ze komuś kto na każdym słowie mu kur.

No i kur nikomu sie nie przyda kur ale i tak + kur :P

 

Taki sam tutorial robiłęm kiedyś

 

Daj tam cały słownik będziesz miał ładny efekt xD

 

a wyobraź sobie że starczy

a

b

c

...

 

zrobiłem takie cośdaawno temu gdy grałem w metina i wszystko było zagwiazdkowane

Oddajcie minusy! :(

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...