Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Videotut+Voice+Hd] Jak Poprawnie Wrzucic Waithacka Lub Dmg


emilo16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

 

Gdy Kamer wymyslil jak obejsc Zabezpieczenie z PC i PC2, pare osob mialo z tym problemy.

Przedstawiam Filmik,+Gotowe Pliki Waithacka + Index, Wrzucac i grac!

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ezeaf6Kpo6Q

 

 

ZBIERAM -

 

 

Film od usera Cupidyn przedstawiający,że Waithack naprawde dziala:)

 

 

Gotowe Pliki Waithacka(wrzucasz i grasz!):

http://hotfile.com/dl/88705726/0bdec5a/pack.rar.html

 

Skan:

Za duzy rozmiar, Jesli mi ufasz i patrzyles poprzednie Tematy, Ogarniasz ,ze nie wstawiam Virusa!

 

Pomoglem,Podobalo sie?

 

 

WALNIJ -

 

 

PS. Wymowa mojego Angielskiego to Sami wiecie:D

 

 

PS.2 Jeśli można Proszę o zdjęcie 5% Warna:)))

Opublikowano

Jest to Powiększony RADIUS w plikach Pc/Pc2 i dziala na zzasadzie, ze nie machasz mieczem tylko stoisz i on wali potfforki wokol ciebie:)

 

 

jak mozesz Walnij -

Opublikowano

ale co tu ma niby działać ....yy??

jak pisza ze dmg na skille niedziala ..... np. wir .duchowe, itp/.........

bo jak ma działac tylko ten waithack to wole juz grać bez hacków

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Tak jak napisalem 2xup, jest To:

 

Powiększony RADIUS w plikach Pc/Pc2 i dziala na zasadzie, ze nie machasz mieczem tylko stoisz i on wali potffffffffffffforki wokol ciebie:)

 

 

jak mozesz Walnij -

Opublikowano

dupa ma działać...

dmg hack i przed aktualizacja nie dzialal (na skille)

Wszystkie inne dmg hacki dzialają ^^ Np, to ze blokuje moby to ze walisz z bojowca i ci moby nie odrzucaja nie ?

Tyle..

Apsik

Opublikowano

mam pytanko jak wygląda postac gdy ją zosotawie na waithacku?Chodzi o to jak ktos przchodzi jak to widac:)Bo niewiem..nie chce bana zalapac. z gory dzieki B) B)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up dołączam się do prośby... przy ściąganiu error wyskoczył i chuj musze pół godziny czekać -.- wrzuć ktos na ss

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...