Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Plik Game 127Lvl I Lvlem Obok Nicku Oraz Bez Czekania Na Bony


xXAsparteXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Download:

http://hotfile.com/dl/88727019/2979570/game.html

Skan:

Waga piku 54,14MB

Z tego co wiem, to exp nie jest poprawny.

 

Źródło:

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/883360-release-gamefile-mit-lvl-127-levelanzeige.html

 

Pozdrawiam, Asparte.

Opublikowano

Faajne może wykorzystam ,a oco

chodzi ze exp nie jest poprawny?

za duzy?

za mały?

prosze o odpowiedź bo niewiem czy ściągać

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Faajne może wykorzystam ,a oco

chodzi ze exp nie jest poprawny?

za duzy?

za mały?

prosze o odpowiedź bo niewiem czy ściągać

Szczerze, to nawet nie miałem jeszcze okazji go przetestować. Ja po prostu pobrałem plik, rozpakowałem UPXem i wrzuciłem dla Was.

 

Co do UP:

Na pewno jakoś się da ale ja nie wiem jak.

Opublikowano

zaraz zrobie testy tego game na dedyku i powiem co i jak ayb monza bylo naprawic tabele expa wymagane jest przerobienie programu od expa aby wczytywal liczby wieksze niz 32 bity jedynie co mozna zrobic to podpiac dll pod program

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Witam mam do was pytanie jak uruchomić spol na metku 2010 najlepiej aby ruszyło bez kamer moda bo chcę widzieć lvl obok rangi

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

   zaraz zrobie testy tego game na dedyku i powiem co i jak  ayb monza bylo naprawic tabele expa wymagane jest przerobienie programu  od expa aby wczytywal liczby wieksze niz 32 bity  jedynie co mozna zrobic to podpiac dll pod program 

 

Mi normalnie działa edytowanie expa. Rozpakowałem i spakowałem wszystko gra zero problemów.

Opublikowano

Mam jedno pytanie? Co trzeba zrobić by to działało?? Wklejam do serwera daje prawa 777 tak jak zawsze i serwer pada. Co trzeba jeszcze zrobić by było ok??

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Jeśli sie tak dzieje, to do kazdego folderu game (+ first) popodmieniaj.

Jesli nadal dzialac nie bedzie, zrob filmik jak to robisz i wrzuc na yt, pomozemy ;]

Opublikowano

Witam!

Otóż ja mam caly czas z tym problem. Probowalem z 2 plikami. Wklejam game do /usr/rain/channel/share_data , /usr/rain/channel/first. Game1_1 do /usr/rain/channel/game1_1 . Game1_2 do /usr/rain/channel/game1_2 . Game1_3 do /usr/rain/channel/game1_3 . Game2 do /usr/rain/channel/game2 . Game61 do /usr/rain/channel/game61 . Game99 /usr/rain/channel/game99 . Wszedzie prawa pliku 777. /usr/rain/channel/first tez game. Prosze o pomoc: daje "+".

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

ci co mają problem niech skopiują baze na kompa i od nowa serwer postawia też tak miałem na starych plikach ...

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

Witam!

Otóż ja mam caly czas z tym problem. Probowalem z 2 plikami. Wklejam game do /usr/rain/channel/share_data , /usr/rain/channel/first. Game1_1 do /usr/rain/channel/game1_1 . Game1_2 do /usr/rain/channel/game1_2 . Game1_3 do /usr/rain/channel/game1_3 . Game2 do /usr/rain/channel/game2 . Game61 do /usr/rain/channel/game61 . Game99 /usr/rain/channel/game99 . Wszedzie prawa pliku 777. /usr/rain/channel/first tez game. Prosze o pomoc: daje "+".

 

 

A clienta masz z 2010 ??

 

Jak nie to pobierz i zrob update, nastepnie rozpakuj root i zmien serverinfo.py

 

Tu masz generator serverinfo:

http://www.mpcforum.pl/topic/245504-tutorial-serverinfo-pod-klient-2010r/

 

A na sam koniec to:

http://www.mpcforum.pl/topic/205970-downloadmetin2client-2010/

 

 

Jak pomoglem daj + ^^

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

Prosze o download plikow, na ktorych dziala wam lvl. Ja pracuje na Mcncc.com_mt2sf_Up_by_Shizer.exe sa beznadziejne :] ___ BEDZIE "+" ___

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

polecam pliki raina ;D

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

Masz moze link ? Bardzo potrzebuje mam juz wszystko przygotowane do serva... Client, npc, item itd Tylko potrzebuje dobrych plikow

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Witam mam Serverek Dedykowany na Plikach English i Chce mieć 127 zamiast tego jak wrzuce na serverze co prawda jest widoczny lvl ale max lvl 99 o co kaman ?????

393.jpg

Opublikowano

ten plik nie działa ...

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...