Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gałka muszkatołowa


P.R.O.S.T.O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc,

mam pytanie do testujących już lot na gałce ;] Jak dawkować ? Żeby móc iść do szkoły ? :) Chcem popisać dłużej więc walcie również na gg :) 9614036

 

P.S Co sądzicie o nowym dziale? Np. Używki :P Będzie tam pisać o MJ, dopalaczach, naturalnych bonusach :D:)

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

Opublikowano
Ch#j ci w sam wiesz w co

Po co taki dział ? Po kiego chuja taki dział ? Tylko idioci zażywają takie rzeczy , i bardzo dobrze że nie długo dopalacze będą nielegalne

A niby czemu mają zdelegalizować dopalacze? Z jakiej racji, np. rośliny (szałwia) ma być nielegalna? Wszystko jest dla ludzi, umiesz podejść do tematu- nic Ci się nie stanie. Jesteś debilem-wpadniesz w nałóg, proste. Powiedz mi dlaczego alkohol i tytoń jest legalny? "Co roku w Polsce na choroby od tytoniowe umiera ponad 80 tysięcy osób", a powiedzmy od szałwii/mj ile? Nie ma żadnego udokumentowanego przypadku zgonu po zażyciu mj. Co do alkoholu to już zawsze w Polsce będzie on legalny. Czemu? Bo mamy to w naturze, gdzie nie sięgniesz do historii Polski, tam Polacy pili na umór. Zmieniło się coś do tej pory? Wątpię. ;) Więc proszę, skończ pierdolić i zastanów się trochę o czym mówisz.

 

Polska to zacofany kraj, niestety, ale jesteśmy zaścianką Europy...

 

@Topic

Hmm... Z takim pytaniem to na inne forum, wątpię żeby się tu dużo użytkowników tego znalazło...

Emerytura

 

Może kiedyś...

Opublikowano
A niby czemu mają zdelegalizować dopalacze? Z jakiej racji, np. rośliny (szałwia) ma być nielegalna? Wszystko jest dla ludzi, umiesz podejść do tematu- nic Ci się nie stanie. Jesteś debilem-wpadniesz w nałóg, proste. Powiedz mi dlaczego alkohol i tytoń jest legalny? "Co roku w Polsce na choroby od tytoniowe umiera ponad 80 tysięcy osób", a powiedzmy od szałwii/mj ile? Nie ma żadnego udokumentowanego przypadku zgonu po zażyciu mj. Co do alkoholu to już zawsze w Polsce będzie on legalny. Czemu? Bo mamy to w naturze, gdzie nie sięgniesz do historii Polski, tam Polacy pili na umór. Zmieniło się coś do tej pory? Wątpię. ;) Więc proszę, skończ pierdolić i zastanów się trochę o czym mówisz.

 

Polska to zacofany kraj, niestety, ale jesteśmy zaścianką Europy...

 

@Topic

Hmm... Z takim pytaniem to na inne forum, wątpię żeby się tu dużo użytkowników tego znalazło...

 

Świetna wręcz wypowiedz :) Tylko jeden komentarz ... Bo innego nie ma :) D O K Ł A D N I E :D

 

@Krwawy Skalpel

Nie zdziwiłbym sie gościu jakbyś zabił kumpla znanego tobie od dziecka tylko dlatego, że miał inne poglądy niż ty, i uważal że wszystko jest dla ludzi :blink: . Szczerze ? Nie trawie takich typów jak ty. Rozumiem kogoś kto nie pali, nie pije i nie bierze narkotyków (oprucz hery), ale nie ma nic przeciwko dopalaczom albo przebywaniu w towarzystwie ludzi palących. Bo tak jak mówił Ziomal: "Co roku w Polsce na choroby od tytoniowe umiera ponad 80 tysięcy osób", lub ile razy słyszymy w TV, że ktoś po pijaku bił NIEMOWALKI, lub powodował śmiertelne wypadki. Jakbyś chciał wiedzieć to amfetamina USPRAWNIA CZŁOWIEKA na czas działania.

 

@Topic

Zjadłem 5 całych gałek. Zobaczymy co będzie :D

 

' Polska to zacofany kraj, niestety, ale jesteśmy zaścianką Europy...'

 

Pozdro konsumenci ;)

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

Opublikowano

Może źle to napisałem xD

Znam dużo ludzi (no może max 8) którzy palą mj , używają dopalaczy itp . To że to robią to ich sprawa i tak nadal będę się z nimi zadawał mimo że nie lubię tego ustrojstwa . Mam do tego po prostu wstręt , kilka razy chciał ktoś mnie poczęstować ale nienawidzę tego ;/. Znam 5 osoby które jak nie spalą mj nie mogą normalnie przeżyć dnia , potrafią palić to nawet 3 razy dziennie , jak to już napisałem mam to w dupie co oni robią ale nienawidzę wszystkiego pokrewnego z narkotykami

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, to żyjemy w kraju w którym większość jak już ZACZNIE, to nie wie kiedy przestać. Więc jestem na NIE.

 

Jakbyś chciał wiedzieć to amfetamina USPRAWNIA CZŁOWIEKA na czas działania.

Niektórzy ludzie wierzą, że jedzenie słoniny, ochroni ich przed tyciem. Nie pierdol głupot mały. Po tym "usprawnieniu" konsekwencje głupoty są niewyobrażalne.

 

@down

z powodu takiego a nie innego prawa?

gogetasignpm0.gif

w500.png

Opublikowano
Z tego co mi wiadomo, to żyjemy w kraju w którym większość jak już ZACZNIE, to nie wie kiedy przestać. Więc jestem na NIE.

Niektórzy ludzie wierzą, że jedzenie słoniny, ochroni ich przed tyciem. Nie pierdol głupot mały. Po tym "usprawnieniu" konsekwencje głupoty są niewyobrażalne.

 

Taaak ? Pierdole głupoty ... To wytłumacz mi dlaczego nie zabiorą ci prawa jazdy pod wpływem amfetaminy ?! Pod wpływem innych środków odrazu zabieraja ;)

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

Opublikowano

@Up ile ty masz lat ! ? jak 13-16 to jesteś poprostu głupim Gnojem który próbuję zaszpanować przez Narkotyki !

poprostu żal .. i jeszcze nowy dział na forum o hackach ? dział dla Narkomanów ? o wow ale zaszpanujesz , że się np . najarasz i pójdziesz do szkoły ! nie no laski będą na ciebie leciały ;) o ile chodzisz do szkoły dla debili ..

 

 

 

znam dużo osób które palą , lykają ... a nawet kogoś kto wciągał / sterydziarzy itp

 

ale to jest poprostu pojebane jak dla mnie .. żal i tyle

 

już lepiej usiąść normalnie / wypić piwko i pogadać a nie , że gnój 12 letni będzie biegał zjarany po mieście i uciekał przed kangurami

Opublikowano

@Up

Człowieku najeżdżasz na niego a sam nie jesteś starszy :)

@Topic

Niby taka gałka muszkatołowa ale z czasem zaczniesz brać coś lepszego i lepszego

Ludzie trochę śmieszni jesteście dziecko piszę wam o gałce a wy tak na niego najeżdżacie że .....

Fakt ten temat o tych używkach byłby wręcz głupi ale po co tak najeżdżać ?

Zgodzę się z ziomalem :D

3/4 osób nawet nie wie co to za gałka :)

http://www.youtube.com/watch?v=N9mhuEtDhQ8&feature=plcp

 

Twórczość młodego rapera. Wchodźcie i oceniajcie.

Opublikowano

Dobra zakoncze dyskusje:

 

Rodzaje gałki

 

 

 

1.Mielona-mielona gałka nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem ponieważ

 

po pewnym czasie przechowywania w sklepie mirystycyna

 

(to-coś-co-działa) "wyparowuje" i bania :wall: jest mniejsza

 

 

 

2.Cała-Cała gałka to inna baja obsycha z zewnątrz ale

 

w środku jest świeża<Wystarczy zmielić>

 

 

 

Sposoby Spożycia

 

 

 

1.Wymieszanie z wodą/sokiem i wypicie z fusami

 

zalewamy starta lub "fabrycznie" zmieloną gałkę

 

tak aby woda przykryła gałke i "spożywamy" (najlepszy

 

jest sok cytrynowy albo pomaranczowy)

 

 

 

2.mielimy lub już zmieloną gałke ściskamy w małe

 

placki i połykamy zapijająć czymś

 

 

 

3.Najlepszy według mnie sposób

 

kupujemy kreatyne w sportowym 5.90zł za 24taby

 

(Dla ambitnych kapsułki puste na allegro)

 

wysypujemy kreatyne i wsypujemy zmieloną gałke

 

jedna gałka to 3-5 tabów.Sposób droższy troche ale zapewnia

 

ze nie bedziemy czuli smaku gałki i cała faza nie przeleci pod znakiem

 

pawia :) 8-( :cool:

 

 

 

4.palenie-palenia gały nie polecam Generalnie Słabo i krótko

 

a smak który nam w ustach pozostaje to jest masakra :nuts: %-D

 

 

 

 

 

Dawkowanie

 

na 1 raz polecam 2-3 gały a jeżeli jesteśmy odporni na tą substancję potem 5-6 gał a potem co wam wyobraźnia podsunie

 

A dla masterów-kamikazze polecam 8-9 ale to juz przesada i napewno nie na pierwszy raz

 

 

 

Testy

 

1.gałka NIE wychodzi na testach %-D

 

 

 

EFEKTY DZIAłANIA

 

Efekty podobne do marihuany w mniejszych dawkach a w wieszkszych haluny i omany ( u mnie )

 

Wikipedia"W dużych dawkach powoduje zaburzenia świadomości i percepcji, efekty wizualne"

 

"Efekty psychoaktywne pojawiają się po 3-5 h i trwają zależnie od dawki 16-24 h(w skrajnych przypadkach nawet 72 h)"

 

 

 

Efekty uboczne

 

1.zawroty głowy spowodowane niskim cisnieniem krwi -

 

Aby zapobieć takim akcjom najlepiej wypić kawe a najlepiej 2 lub nawet trzy(Zwiększa ciśnienie krwi)

 

2.zmęczenie - aby nie czuć się zmęczonym podczas bani najlepiej gałke zarzucić rano

 

po dobrze przespanej nocy

 

3.Nudności - jeżeli cię mdli najlepiej wypić herbate z cytryną położyć sie posłuchać muzyki

 

albo pooglądać telewizję, wyluzować sie i wejść w tripa ( Bardzo łatwo)

 

 

 

Mixy

 

 

 

+Alkohol - Bardziej zakręcona jazda

 

+dmx - Wzmocnione haloony

 

+kofeina - Brak zamulenia

 

+THC - Fajny mix :)

 

-Poppersy(Niebezpieczna dla zycia mieszanka) - gałka obniża ekstremalnie ciśnienie a poppersy też

 

Może sie to skończyć zejsciem

 

-Aviomarin - negatywne działanie na faze

 

 

 

Szkodliwość gałki

 

1.Safrol - jest rakotwórczy ale spożywanie od czasu do czasu nie zabije

 

2Mirystycyna - Niszczy wątrobę(alko też)

 

3. Spadek Ciśnienia - szkodliwy dla serca

 

5 sekund szukania w google.

 

@UP

Ja wiem co to galka muszkatalowa bo uzywam przy robieniu pizzy :D

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Jeżeli chcesz wspomagacza do którego sie nie przypierdolą.

Pij Yerba Mate,pobudza do życia,poprawia humor,poprawia 'osiągi' fizyczne,jest nieszkodliwe dla zdrowia,nie uzależnia.

Wszystko masz na allegro ;p

Opublikowano
[...]

P.S Co sądzicie o nowym dziale? Np. Używki :P Będzie tam pisać o MJ, dopalaczach, naturalnych bonusach :D:)

[OT]Chyba cię zdrowo pojebało. To jest forum o cheatach a nie o niszczeniu sobie wątroby ;s.

I.. co to znaczy "będzie tam pisać" ?[/OT]

EOT.

exModerator MapleStory

Opublikowano
[OT]Chyba cię zdrowo pojebało. To jest forum o cheatach a nie o niszczeniu sobie wątroby ;s.

I.. co to znaczy "będzie tam pisać" ?[/OT]

EOT.

Nie wiem, kolega prosto może założy tam jakiś inteligentny i nie mniej potrzebny temat. Np. ile razy najwięcej ćpaliście w ciągu dnia?

gogetasignpm0.gif

w500.png

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...