Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dl]Level Obok Rangi+127Lvl+0 Minut Czekania


HeroMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę bardzo o to link, za plusika bym się nie obraził

http://www.multiupload.com/Y0DLQIDMZE

Od razu mówię że plik nie jest mój

link do upx, możecie sobie rozpakować

http://www.multiupload.com/0GYF3DVY20 

napiskx.png
Opublikowano

Człowieku, z nieba mi spadłeś...

 

Edit:

 

Jak możesz to powiedz tylko czy exp jest normalny, czy wymagany exp sie zmniejszył / przesunął ???

 

Edit2:

 

Plusować kolege!

 

 

Uwaga n30 sie schodzą i minusują...

Obstawiam, że to Wojtek i koledzy =)

Opublikowano

Mi jakoś te upax nie chce tego rozpakować , klikam add new files ---> daje all typy plików ---> wybieram game ---> klikam decompress i wywala takiego błęda :

Decompressing file 1 / 1
  Input file: D:\Game\MT2ExpMod\game
 Output file: D:\Game\MT2ExpMod\game
 Decompression error: upx: D:\Game\MT2ExpMod\game: Exception: compressed data violation
////////////////////////////////////////////////////

 

Pomoże ktoś ?

Opublikowano

Wojtuś, spokojnie, nie musisz od razu się tak wkurzać ^^

Upx nie, nie umiem, tylko nie mogę otworzyć, rozróżniasz te dwie sprawy ?

Wiem też czemu jesteś taki jaki jesteś, pewnie to przez to, że połowa userów MPC bez twojej pomocy może zrobić taki server jak ty kiedyś.

Wszyscy coraz bardziej się uczą, tylko biedny Wojtuś coś nie może tego zataić.

A jak już wyjdzie jakaś nowość na jaw to wielkie halo bo pewnie twoja robota itd.

Wiesz co? To ty się schowaj samolubie, i nie zniżę się do takiego poziomu jak Ty =)

 

 

@Edit

 

Jak Ci nie ulżyło to mnie pominusuj, może się uspokoisz =P

 

@Edit2

 

Akurat ja nie należę do ciemniej masy =)

I nie wcale nie zatajasz, a jak Cię ktoś prosi o pomoc to albo odmawiasz albo 'zbaczasz z kursu'.

Jednym słowem, nie jesteś Bambus3k, Maj nóp czy Adrianek to Ci nie pomogę - takie twoje motto ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...