Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Pytanie Odnośnie Zamawiania Nx


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka pytań odnośnie PaySafeCards.

1.Da się używać do Combat Arms??

2.Gdzie wpisać kod z Paysafecard??

3.Czy to lepsze niż DeoPlay??

4.Czy od razu doładowuję nx??

Pomoc + jak zwzkle ;)

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Opublikowano

1.Tak

2.Nie mam pojęcia

3.Tak lepsze ponieważ dostajesz więcej NX i na dodatek płacisz mniej

4.Działa tak jak przez rozmowę więc od razu .

9368_gold.png

Opublikowano

Gdy postępujesz zgodnie z instrukcjami na stronie NEXONA gdzie wymieniasz NX cash (czyli tam gdzie wybierasz walutę i kwotę) to następnie klikając next pojawia ci się pole gdzie wpisujesz kod z karty

Pomogłem?? Daj "+"

Opublikowano

1.Tak,możesz skoro jest to na stronce nexona.

2.Musisz się zapytac dystrybutora :D

3.Moim zdaniem nie, daopay jest najlepsze.

4.NX'y dostajesz automatycznie po zakończeniu transakcji.

Opublikowano

Paysafecard jest dużo lepsze więcej nx dostajesz, a DaoPay zawsze możesz przypadkowo rozłaczyć rozmowę.

 

1. Zaloguj sie na CA (strona głowna)

2. Kliknij "My Account"

3. Kliknij "Charge"

4. Wybierz Kraj (POLAND)

5. Wybierz formę płatności (Payasfecard)

6. Klikaj "next"

7. Wybierz za ile chcesz nx

8. Gdy już kilka stron przelecisz (chyba 3) wyskoczy okno i tam wpiszesz kod.

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

Dobra dziękuje wszystkim można zamknąć temat.

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...