Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]Makys Vs Andrzej13


CS16PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss'owy

 

Wyzywający: MakYs

Wyzywany: Andrzej13

Kategoria: Diss

Tematyka: Wszystko =)

Czas: 1 dzień dzień Po 3 dissy =)

Notka: =)

 

Wygenerowane przez generator KomputeromaniaK'a

 

 

Andrzej Trzynascie... Chlopak malinowy...

Nie mial dziecinstwa bo musial ganiac krowy...

Ksywe na dzielni mial Pedal zielony...

Za to na obiad jadl '' kutasoMelony ''

Slaby na dissach w bitce tez slabiutki...

I zamiast minety musi opierdalac fiutki...

Tyle ode mnie poki co =)

Czekam na ciebie jebane zero =)

Opublikowano

MakYs.. Piczko rózowa.

Twoja dupa jest wielo kolorowa.

Pewnie myślisz skąd to wiem ?

Haah, dowiedziałem się.

Edix widzial wszystko,

Twoje dupsko..Chuja.. Cipsko..

Bronisz się przed mym dissem z calym LTD,

Bambus naprawia serwer i krzyczy Bleeeee!!

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Twoja odpowiedz mnie zszokowała...

Dlatego twe usta odwiedzi moja pała...

Jak juz mowilem slaby gnat z ciebie...

Dlatego kazdy murzyn cie w dupe jebie...

Twoj ziomek mowi ze jestes GEJ...

Dlatego polecam spierdalaj wąchac klej...

To drugi diss z mojej strony =)

Spierdalaj na pole odganiac wrony =)

Opublikowano

Maks, bo tak Ci na imie..

idz zamiatać chate, może skonczysz po zimie.

Z Ciebie jest mały plemniczek suko,

myśle ze to nie koniec dissu choć będzie z Tobą krucho.

Slyszysz ten krzyk ? To woła Cię klusek

Nie nadąża zbierać z ziemi z gnata moich łusek.

Pozdrowienia z Imperial, to jest moja ekipa

Czekaj, czekaj... DTNK1 i Stark palą Zipa.

Wkręć tutaj kogos z TeeSa,

pojedziemy Activa, jebanego Dresa.

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Ja jestem MakYs... Mow do mnie '' PANIE ''

Mojego stolca zjesz na sniadanie =)

Moich kolegow zostaw w spokoju...

Bo twa brzydka morde wcisne do gnoju...

Brak ci pomyslow? Moze bluzgator?

Jestes dzieciakiem a na TSie masz syntezator =)

Ty brzydki balwanie ponoc grasz w metina?

A na wigilie wpierdalasz filety z pingwina =)

Jestes slaby... Masz cienka tube...

Spierdalaj dac suba mi na Youtube =)

Mysle ze konczy sie juz nasz czas...

dlatego pizdoSkrzacie spierdalaj w las...

Ostatni to diss juz z mojej strony...

Czekam na ciebie ty chuju zapchlony.

Opublikowano

Myślałem że będzie po dwóch zwrotkach będzie z Tobą gorzej,

spierdalaj z laptopem pod namiot nad Czeskie Morze!

Trzecia zwrotka więc musze na Ciebie wjechać,

zapomniałem, brak TL żebyś mógł nad to morze jechać ;<

lece na Bicie jak drop Zapałek z Groty,

zapierdalaj zarabiać Yangi, może Ci sprzedam zipki do Soboty.

Jestem Mentalem z Jinno, pożycz mi Truciaka

pojade Cie, nie będziesz zgrywał Hojraka.

Pierdole Cie i Twój cały LTD Skład.

Młodziaku, zastosuj się do moich rad. ;x

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Było Git, możecie minusować

Diss 4 Fun. ;]

 

MakYs masz + ;]

 

Mówie Wam ludzie, na lepszego głosujcie, a nie kurwa mnie minusujcie. ;x

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

No to jak widac, MakYs pewnie wygra. ;]

Za Dissa dziękuje i pozdrawiam Wszystkie nupki które mnie -'ują

 

Zapraszam do wyzywania mnie na pojedynki. ^^

 

Andrzej13.

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

MakYs i Andrzej13 :) !!!!

AvalonMt2 77lv+ OFF

AnimeMt2 65lv+ OFF

LomaxMt2 250lv OFF

4biddenMT2 123lv OFF

ProMT2 94lv OFF

TiveriaMT2 66lv OFF

XenoXMt2 60lv+ OFF

PandoraMt2 97lv OFF

XWorldMT2 56lv OFF

NevrasT 55 lv ON

Wole Plusy

Opublikowano

Niestety się wstrzymam :(

 

Ponieważ MakYs jak i Andrzej13 byli bardzo dobrzy:d

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

tym trzecim dissem dla mnie wygral makys

[GM]Fatality - Triadica v1 OFF

[GM]Dark - AnimeMT2 OFF

[GM]Pretendent - Evonis OFF

[GM]Klusek - SzakalMT2 OFF

Opublikowano

"Ja jestem MakYs... Mow do mnie '' PANIE ''

Mojego stolca zjesz na sniadanie =)"

 

O mało z krzesłą nie spadłem ;p. Głos na MakYs

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...