Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Włączyć Gm-Mode Na Priv


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na start pobieramy 2 programy :

XAMPP - http://www.megaupload.com/?d=6SZHRMVD

BashPanel - http://www.megaupload.com/?d=EZ8MTJT9

 

Gdy już ściągniemy to XAMPP wypakowujemy do dowolnego foldera , dysku i wchodzimy do XAMPP , następnie usuwamy zawartość folderu htdocs.

 

BashPanel wypakowujemy na Pulpit hasło : bashbyrayman i wklejamy do XAMPP --> htdocs

 

Uruchamiamy XAMPP Control Panel i naciskamy 'Start' w opcjach :

-Apache

-MySql

-FileZilla

 

Wchodzimy w przeglądarkę internetową i wpisyjemy adres : localhost

 

Naciskamy WorldportBash-Panel -> GMrechte-Panel

 

W pierwszym polu wpisujemy : Adres IP prywatnego serwera (np: 5.79.141.19)

 

W drugim wpisyjemy port : 11002 lub 13000

 

Życzę Zabezpieczania Serwerów!! Pozdro!!!

Zmądrzałem nie gram w gry!!!

Opublikowano

Phi, serwery które mają zmienione porty logowania, first itd. to można ich " cmoknąć " ;-)

Poza tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/231554-tut-blokowanie-gm-mode-na-serwerze/

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

No pięknie, to teraz wszystkie niezabezpieczone Serwery padną ...

 

 

Skoro tak to znaczy, że to są jakieś niedorozwinięte serwery.

PRawie wszyscy inteligentni zabezpieczyli się ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...