Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Non stop minimalizacja :/


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam zajebiscie wkurwiający problem :blink: Wkurwia mnie to, że non stop np. jak gram minimalizuje mi sie gra :/. Albo jak grzebie w necie to przegladarka tak jakby nie była na wierzchu tylko jest '2 planowa'. (Robi mi sie siwy pasek, i np nie moge przewijać rolką strony ani pisać, muszę na nia kliknąć i dopiero wtedy :angry:) Zajebiście mnie to wkurwia więc proszę o pomoc :)

 

P.S Przepraszam wszystkich za wyrażenia ale już nie mogę ... :angry:

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

Opublikowano

@UP

xD jaki spam:D:D

 

Ale jemu się tez np otworzy sobie przeglądarkę google i to mu tez się minimalizuje wiec to nie wina gg lub skype^^

 

Ja też mam tak w Fifie jak mam wlaczone gg to ktos jest dostepny i ja przez przypadek nacisnę na powiadomienie i mi minimalizuje:/

 

A co do tematu to nie wiem:/

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano
@UP

xD jaki spam:D:D

 

Ale jemu się tez np otworzy sobie przeglądarkę google i to mu tez się minimalizuje wiec to nie wina gg lub skype^^

 

Ja też mam tak w Fifie jak mam wlaczone gg to ktos jest dostepny i ja przez przypadek nacisnę na powiadomienie i mi minimalizuje:/

 

A co do tematu to nie wiem:/

 

Tak to ma raczej każdy :). Mówię teraz np. o metinie2. Inne gry, programy, a nawet Moj Komputer tak samo. Zauważyłem, że jak notorycznie klikam myszka to sie rzadziej minimalizuje. :D Ale nie wyrabiam tak :D :P

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam topic, bo nikt mi nie pomógł :P I wpadłem na pewien pomysł ... A mianowicie: czy to może być skutkiem działania jakiegoś programu robiącego zrzuty ekranu? Bo mam małe problemy z prawem :P I do tego mam paru nieprzyjemnych członków rodziny <_< Którzy czasami siedzą na moim kompie :P

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

Opublikowano

To nie jest przyczyna progamu robiacego zrzuty ekranu (ani innego programu szpiegujacego) To poprostu wina microsoftu i za***anego windowsa Xp, BO WSZYSTKO CZEGO SIE DOTKNIE MICROSOFT... TO SPIERD*LI.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Może to głupie ale ja miałem tak , że nie posprzątałem syfu na stole i jak odpalałem kompa do esc był wciśnięty i nic nie mogłem zrobić. Sprawdz czy sam nie wciskasz guzika do minimalizacji , przeskanuj kompa , i to ciekawe sprawdź kod klawiszy i zobacz czy nie masz remote-stystem. Poco kod? Kiedyś koleś od infy pokazał nam jaki klawisz ma jaki kod ( sami musieliśmy w C++ to napisać ) i można sprawdzić co robiłeś , a remote-system mówi sam za siebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...