Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie Tynki Trzeba Mieć Zeby Zrobic Cos Na 24 Albo Haki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie można od razu zrobić itema na+24 bo przed tym chronią specjalne sumy kontrolne. Na eg masz skillhacka i dzięki temu nieograniczoną liczbę tynek i eliksirów szczęścia. Można też klonować itemy/czeladniki. Do +11 nie pali [mi przynajmniej nigdy do 11 nie zjarało a wbijałem uczniem wszystkie rózgi na +18 i wyżej 2x set dla zaklinacza na +18 [1-wszego zaklina mi bugneło...]]Wejdź do jakiejś polskiej gildii poproś, żeby ktoś ci sklonował czeladki i ulepszaj :D do +17 polecałbym uczniami wbijać[30 uczniów to około 3 min na wyżynie/mozalii] bo aż tak bardzo nie jara a czeladki zaoszczędzimy. Do eg według mnie najlepszego hacka stworzył Psycho

To jest ukryta treść, proszę

PS Jeśli chcesz dajmy na to zaklinaczem mając duszka na 1/3 od razu 3/3 przywołać to psycho hackiem tego nie zrobisz. Tu się przyda

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano
zaden skilll hack nie dziala .
działaja :D jak inaczej by 99% graczy tam hackowało?? przejrzyj nawet tutaj forum :D a jak nie to wykaż inicjatywe i wpisz w google 4Story Multihack v.4.1 by HG ja z niego korzystam i jest all gites :D Jak nie znajdziesz to napisz na priv gadu to ci go wyśle:] chyba że spróbuje załącznik ale ;\ nie mam uprawnień do wysyłania tego typu plików...

Czyli jednak pisz na priv.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...