Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Uwaga]W Związku Z Pojawieniem Się...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA!

W związku z pojawieniem się aktualizacji, granie na jakichkolwiek modyfikacjach klienta jest nie możliwe.

A co za tym idzie nie można grać na jakichkolwiek DMG hackach itp.

 

Jest to tylko informacje, prosimy o nie tworzenie nowych zbędnych tematów.

Zamiast pisać zbędne tematy, zabierzmy się do roboty.

Informacja dotyczy Metin2.pl

Pozdrawiam, -Shogun-!

 

_____________________________

Spam będzie raportowany

_____________________________

Pytanie do moderacji/administracji. Czy może to być taki oficjalny temat tego?

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Zrobi się z tego PLA taki szajs że to żal.

1. Za dużo serwerów.

2. Za dużo nupków. A bez hacków będzie dosłownie "1k gold pligz"

3. Drogie IS wo gule szajs wiecie jak fajnie by nie było IS ?

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

również przyłączam sie do prośby o jakiegoś zmodyfikowanego hcshilda ;p bo używałem tego auto atacku do expa i naprawde sie pięknie sprawdzal ,a dzisiaj chcialem sobie nobka do 50 wyexpic w v2 a tu kick ;p czekam cierpliwie

widzew_01.gif
Opublikowano

To niestety nie jest wina obejscia tylko wersji plikow znajdujacych sie w folderze pack. Program metin2client sprawdza wersje tych plikow i jezeli znajdzie jakis plik z inna wersja (starsza) to nie pozwala uruchomic sie grze co przeklada sie na wywalenie bledu o nieprawidlowej wersji pliku.

Pasjonat
Opublikowano

Własnie wróciłem z budy i włączam KamerModa i co jest wybija próbuje 2 raz zaś wchodzę na MPC a tu info co się stało ;(

Mam nadzieję że za jakiś czas i taj to złamią :)

 

I taka prośba do moderatorów nie podnoście statusu ostrzeżenia za pomaganie komuś, dawanie odpowiedzi na zadane pytanie i nazywanie tego spamem bo już mnie to wnerwia ;)

Opublikowano

Moim zdaniem jak kamer się postara to FB by Erpel bedzie działac, ponieważ wywala tylko kamera a Fb nie ma zastrzezen

Zapewne jak kamer da rade zrobic kamer moda to bedzie all działac.

 

Myślę że da rade ... :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...