Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fly/Speed Hack


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy moglby ktos podac link do SH i Fh,ale nie tego Wow Emu Hacker bo tego mi wykrywa (gram na Last Wowie)

Widzialem juz kilka razy jak inni gracze lataja sobie i ich nie wywala :)

Opublikowano
Czy moglby ktos podac link do SH i Fh,ale nie tego Wow Emu Hacker bo tego mi wykrywa (gram na Last Wowie)

Widzialem juz kilka razy jak inni gracze lataja sobie i ich nie wywala :)

 

Speedhack i Flyhack sa mozliwe przez Cheat engine o ile pamietam, Podam ci jak to ustawic potem bo sam nie pamietam tych wszystkich kodow, natomiast widzialem goscia ktory ustawial to poprzez cheat engine i zrobil cos w rodzaju Trainera do tego, wiec jak znajde to ci dam link

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano
Speedhack i Flyhack w jednym to jet EMU hacker :D eh...

 

Napisal ze wykrywa mu EmuHackera-.-, co znaczy ze przy uzyciu Emu Hacker-a dostaje auto kicka... wiec chce sprobowac innym programem, wiec ja mu mowie o co chodzi... Tak czy owak czekam az on to przeczyta i odpowie zebym mogl mu zaczac pomagac...

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

Sorki ze nie odpisalem wczesniej.

 

Cheat Engine to tylko ustawialem na WoW-a,set Speedhack(czy jakos tak),no ale tam nie ma fly hacka i przyspiesza mi cala gre,a nie tylko postac :(

 

Mozesz zaczac pomagac :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ale nie rozumiesz ze na tym servie mi wykrywa SH?tego z WoW Emu Hackera,nie wazne jaka predkosc,a widzialem ludzi ktorzy latali sobie ciagle i nie dostawali DC,a moze to tylko chwilowo latali :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...