Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobic Zeby Ktos Gral Na Naszym Servie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Chcialybym się zapytać co zrobić żeby kolega grał ja mogę a on nie wszystko uruchamiam portmape. serw. hamachi i je mu wyskakuje za błąd łączenia się za serwerem jak by co to prywatny mt2

Opublikowano

Nudzi mi się to ci to opiszę.B) Widać , że nikt ci tego porządnie tego nie opisze.:)

 

1.Musisz mieć włączony serwer i port mapa z włączonymi portami ( W port mapie Ip z końcówką 100.)

2.Kolega musi zainstalować Hamachi i dołączyć do twojej sieci (Wystarczy , że dołączy do jednej) Chyba nie muszę pisać jak to zrobić

3.Teraz dajesz mu Spolszczenie.Ale w spolszczeniu Ip ma być z końcówką 100 (Spolszczenie wkleja się do Metka 2008) Najlepiej będzie też jak mu dasz Launchera (Launchera najlepiej trzeba wkleić do chińskiego metka ZZYT2 o ile jest to Launcher orginalny od Raina nie wiem jak z innymi ) i ważne jest to żeby w pliku mc.txt miał było IP bez końcówki 100 , inaczej nie zadziała.Natomiast jak ty chcesz grać na serwerze to tam ma być IP z końcówką 100.

 

Rada:

 

Używaj Hamachi 1.03 bo w 2 jest błąd " Błąd podczas łączenia się z silnikiem"

 

Pomogłem daj + bo mam rangę na - a chce na +.:P

 

Dałeś - jesteś żyła.xD

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...