Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania]Zmian Które Nastąpiły Przez Ostatnie 2 Miesiące ..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo !

 

Nie było mnie przez Dłuższy czas..

 

A dokładnie 2 miesiące..

 

Wydażyło się dużo..

 

Ale przejde do żeczy :

 

-Wiem już że bot jest płatny ..

(ile dokładnie jest płatny ?,może ktoś zrobił jakąś instrukcjie zakupu .. to bardzo poprosze o linka )

 

- Istnieją bot bezpłatne ?

(jak tak to jakie ?)

 

-Ekipa Z Mpcforum ruszyła w kierunku zrobienia obejścia itp. ?

(Nasz Andrzejt też bierze udział ? )

 

- jeżeli jest coś o czym powinienem wiedzieć to prosze o zawiadomienie ..

 

Z góry dziękuje ,że odpowiadacie na moje bezsensowne pyt. :)

Wasz ceny czas zostanie wynagrodzony ;)

bleach%20tag.png
Opublikowano

platnosc to okolo 30 zl na miech a ekipa nic nie zrobila a jak niby cos mialo byc to okazalo sie ze to fake lub prace nadal trwaja cos co kazdy moze powiedziec :)

Tesco dla ciebie badziewie

Opublikowano

-Wiem już że bot jest płatny ..

(ile dokładnie jest płatny ?,może ktoś zrobił jakąś instrukcjie zakupu .. to bardzo poprosze o linka )

 

Bot kosztuję około 30 zł (chyba 26 zł czy jakoś tyle)

 

- Istnieją bot bezpłatne ?

(jak tak to jakie ?)

 

Nie, nie ma darmowego bota póki co... Istnieją w internecie jakieś "atrapy" które i tak nie działają.

 

-Ekipa Z Mpcforum ruszyła w kierunku zrobienia obejścia itp. ?

(Nasz Andrzejt też bierze udział ? )

 

- jeżeli jest coś o czym powinienem wiedzieć to prosze o zawiadomienie ..

 

Tak, robią, robią, nic nie zrobią. Ja po miesiącu czasu zwątpiłem. Nic nie zrobią i koniec, tylko się tak przechwalają.

A andrzejt17 porzucił to bo on już wie że się nie da ominąć płatności, teraz inni chcą się o tym przekonać :D.

 

Pozdrawiam.

 

@Edit

 

Cena jednej sztuki: 28zł za 30dni.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano
Nie było mnie przez Dłuższy czas..

 

A dokładnie 2 miesiące..

 

Wydażyło się dużo..

 

Ale przejde do żeczy :

 

-Wiem już że bot jest płatny ..

(ile dokładnie jest płatny ?,może ktoś zrobił jakąś instrukcjie zakupu .. to bardzo poprosze o linka )

 

- Istnieją bot bezpłatne ?

(jak tak to jakie ?)

 

-Ekipa Z Mpcforum ruszyła w kierunku zrobienia obejścia itp. ?

(Nasz Andrzejt też bierze udział ? )

 

 

Easymetin Kosztuje 30 zł najlepiej kupić go na allegro.

To jest ukryta treść, proszę

 

Nie nie Istnieją.

 

Na początku tak i udało się ale natychmiastowe to zablokowali.

Andrzej zrezygnował z tego co mi wiadomo bo boi się konsekwęcji.

 

 

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...