Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nostale Koreańskie


limonz3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wie moze ktos jak sie zarejestrowac na nostale koreanskim

 

stronka :

http://nostale.co.kr/

 

za kazda pomoc beda plusy !!

Opublikowano

Zapomnij chłopie :D

 

masz tutaj linka do google translate

 

W korei wszędzie potrzebny jest tzw. numer ubezpieczenia społecznego cos jak u nas pesel. tylko tam bez tego sie nigdzie nie ruszysz i nie dzie się zalogować

 

link

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.nostale.co.kr%2Fmember%2FmemberAgree.asp%3FuserAdultFlag%3DY

 

A tu cos o tym własnie ubezpieczeniu

http://www.ssa.gov/multilanguage/Polish/10096-PO.pdf

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

Tak potrzebny jest KSSN (prywatne dane jakiegoś żółtka ) ;)

Jak ich nie masz to się nie zarejestrujesz ;0

Jak by to było takie proste to bym grał dawno już w Dragon Ball Online ;-)

"Same dobre mordy z osiedlowej hordy"

Opublikowano

@ Kurasek

 

ja dostalem od kolegi wolne kssn na dragon ball :)

ale nie pamietam juz pasow do mojego konta :)

 

 

@Edit a mozna zdobyc te "KSSN"?

Opublikowano

zmień obywatelstwo to ci przyznaja może, najlepiej poszukaj sobie znajomego koreańczyka który ci poda 주민등록번호

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Nostale w wersji koreańskiej jest Mega Hitem,można tam do 200lv wbić!Szybko lv wbijasz,warto to zainstalować chociarz to w 10h sie pobiera:(A na jakby sie jeestrować to jest problem.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

numer KSSN nie tak łatwo zdobyć nawet od znajomych. Koreańczycy niechętnie go udostępniają bo jako jeden z nielicznych narodów są nałogowcami jeśli chodzi o gry online ( taa ponad 50-60% narodu, nie liczyć chyba tylko dzieci do lat 6 i niemowlaków tam gra w różne mmo ) , od niedawna blokada numeru KSSN na dowolnym serwerze koreańskim za używanie cheatów konczy sie blokadą na wielu popularnych grach uzywających tego numeru do identyfikacji .

 

numer ten mozemy porównać do naszego PESEL ma takie samo znaczenie i określa dokładnie tylko jedną osobe w kraju

 

dawniej mozna było sobie wygenerować taki numer pierwsze 6 cyfr to data urodzenia , reszta określa płeć itp dane

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...