Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Ile Uciągne Osób Na Takim Serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 z 100+ bedzie przy dobrej konfiguracji

 

Ale pewnie tak jak większość zainstaluje tylko mysql+game0901.tar.gz no te chińskie pliki spolszczy i pomyśli, że serwer zrobiony.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@UP ha ha ? mam się śmiać czy płakać?

 

Moim zdaniem jeśli nawet Ci odpali serwa, to lagi będą od początku.

1 rdzeń ?! O boże !

Opublikowano

Proszę, sprawdź tutaj <mój serwer> http://www.mpcforum.pl/topic/249927-qvizidia-pl-dedyk

1 rdzeniowy procesor, może i gra 40 osób bez żadnych lagów ani problemów,

 

Ale ten serwer wykorzystuję jako serwer także do innych celów, i udostępniam na nim 2 vpsy.

+Wiele innych rzeczy, po 1 procesor ten jak widać 3,6GHz jest używany w tych wszystkich operacjach jedynie w 26%.

Ile to jest? hmm.. nie chce mi się liczyć ale około to będzie gdzieś.. 920Mhz.

 

do tego full oprogramowania <apache, mysql, php, postfix, webmaile> + zapora i antywirus.

 

Ramu pobiera też tylko 700mb.

 

Więc nie pier*****e mi tutaj za przeproszeniem farmazony że takie serwery wydalają dość że jakieś marne 50osób, to jeszcze z lagami.

1osoba nie pobiera chyba z 200kb ramu, a procesor praktycznie nie jest używany.

 

Też głupoty pier***icie, nie testujecie tylko jeden słucha od drugiego pierdoły i tak lecą dalej a ludzie pieprzą sobie coraz mniej, niedługo zaczniecie pier***ić że 16 rdzeniowy procesor <w serwerach sa takie> i 64GB ramu starcza na 100osób z max lagami hah.

 

I jeszcze jedno <do dzieci> myślicie że 1rdzeń to coś złego? jak sobie robicie hamachi i no-hamachi to używacie jakiegoś pier****nego windowsa + emulator + freebsd co używa np. 2 rdzeniowego procesora wiecej niz jest 1 rdzeniowy z 1,5Ghz, bo windows żre 1 rdzeń a freebsd 2 rdzeń. A dedyki to sam komputer z czystym systemem bez żadnych emulacji ani niczego i cała moc serwera jest kierowana wyłącznie pod ten system.

 

Acha, i jeszcze coś, gdyby nie te moje oprogramowania i VPS'y serwer metina z 40osobami by pewnie ciągnął z 5% mocy procesora i z 200mb ram ;)

 

Pozdrawiam ;)

sygnatura.png

 

Opublikowano

1.Za słaby procesor musi być przynajmniej 2.0 Ghz i 2 rdzenie.

2.Za mało Ramu trzeba przynajmniej mieć 3 Gb i DDR2

3.Net w sam raz.B)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...