Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poszukuje Wspólnika Na Serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc Problem tkwi w tym że Chciałbym otworzyć Serwer Metin2 [ HAMACHI]

Co posiadam :

Maszynę ( Komputer Stacjonarny)

Procesor Intel I3 3.66 x 2

Karta Nvidia GeForce 220GT

Pamięć Ram 4GB

 

Serwerek Moj stary Chulał Bardzo dobrze Dochodziło do 50 osób online i 0 lagów

 

Czego Szukam ;

Plików Serwerowych Rozbudowanych czyli ( Pliki Podobne jak Posiada Wojtek GA Serwera NeverasT lub mniej Bajeranckie ,Chodzi tylko O te nowe stalki ,hwangi epickie , itemki epickie )

TEAM (Ogarnieci Ludzie Mile widziany skeyp , którzy zadbaja o porzadek na privku)

Graczy ^^

 

Tutaj Dam Filmik Mojego Dawnego Serwa licze sie spodoba , a serwer upadł z Włamania na Navicat i usunieciu Danych

http://www.youtube.c...h?v=CbDc6NXoV9o

Serwerk Posiadal Pliki By KozakKox wielkie dzieki za udostepnienie , posiadal Epiki ( Miecze , Tarcze , Noże , wachlarze , Buty, kolczyki itp)

 

Opublikowano

To szukasz osoby która ma fajne pliczki czy adma?:D

Ja się zgłaszam do obu :)

Minimalna zapłata;GM

Oczywiście mogę się zająć Navicatem jakby co xD

Opublikowano

No Okej Jesli Posiadasz Skeypa To dzwon djrepok

A Pliczki Byly niezawodne ale Serwer Padł podczas włamania ... a Gdy zrobilem Bardzo podobny na tych samych plikach Podal po 3 dniach z powodu Formatu

 

 

Wiecej możemy uzgodnić na Pw lub Inny kontakt

 

 

 

 

GG:2721483

Skeyp:djrepok

Opublikowano

Ehh.. Gotowce.. Czy tak trudno samemu edytować? Szukasz ogólnie osoby, która wszystko Ci podstawi pod nos, a ty to jedynie pobierzesz i zainstalujesz na swój serwer. Widzę jeszcze , że Ci się włamali na serwer co świadczy o twojej głupocie, gdyż zapewne nie zmieniłeś haseł nie mówiąc już o bash panelu ;)

A no i jeszcze taki szum o serwer hamachi?

11573538277329494069.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...