Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Wiele osób, które ma Windowsa 7 ma problem z przestawieniem lewej ręki na prawą. Postaram się wam to wytłumaczyć.

Nie próbujcie przez H i Use Right Hand, bo za przeproszeniem gówno to da.

 

Wersja STEAM

1) Wchodzimy tam, gdzie mamy zainstalowanego CSa, czyli: /Steam itd. aż dojdziemy do cstrike. Klikamy prawym przyciskiem myszy na plik config.cfg i zaznaczamy "Tylko do odczytu". Jeżeli tak jest to zostawiamy, zapisujemy.

2) Następnie odpalamy CSa, wchodzimy w "Options", "Video", i w "Renderer" wybieramy OpenGL.

3) Zapisujemy nowe ustawienia i rękę mamy przestawioną Jeżeli nadal nie działa to teraz kliknij "H", "USE", "Right Hand" lub "Options", "Multiplayer", "Advanced" "Weapon alignment" i "Right handed".

4) KONIEC WERSJI STEAM!

 

Wersja NonSteam

1) Podobnie jak w wersji STEAM. Wchodzimy do /Valve/cstrike

2) Prawym na config.cfg, zapisujemy Tylko do Odczytu.

3) Odpalamy grę, Options>Video>Renderer>OpenGL

4) Zapisujemy. Jeżeli nie działa nadal to w grze H, USE, RIGHT HAND lub Options>Multiplayer>Advanced>Weapon alignment>Right Handed!

 

 

źródło CS-FPG

1297511584u170772.png
Opublikowano

Dopisać do configu cl_righthand 1 lub 0 jak kto woli. I tyle.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...