Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak Dobrać Dobrą Karte Graficzna Do Komputera


hubsson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam problem jak dobrać odpowiednią kartę graficzna do mojego komputera, ja jestem zielony w tych sprawach i dla tego piszę tego posta z prośbą o pomoc.Będą nagrody

 

Informacje o moim komputerze:

-AMD semprom Processor 3000+

-1.81 GHz

-1,00 GB RAM

(Jak będą jeszcze potrzebne jakieś informacje proszę pisać gdzie mogę je zdobyć ^^)

Proszę daj mi + to nic nie boli :)

Opublikowano

Podaj marke zasilacza (nazwa, moc) oraz nazwe płyty głownej! Nie jestem jasnowidzem -_-

 

@dominixq

Do takiego procesora taka karta graficzna ;D Nie znasz się - nie pisz nic!

 

//edit Aby sprawdzić nazwę zasilacza odkręc boczną ściankę obudowy, odczytaj pełną nazwę zasilacza... Gdy nazwy nie będzie przepisz wszystko z naklejki na zasilaczu.

Nazwę płyty głównej możesz sprawdzić różnymi programami, np. CPU-Z - http://www.dobreprogramy.pl/CPUZ,Program,Windows,13047.html

asdun.png

 

Lubisz Wiedźmina? A może po prostu szukasz świetnej gry przeglądarkowej wykonanej we flashu ? W każdym razie zapraszam cię do wspólnej gry w Wiedźmin Versus! (kliknij w sygnaturkę)

 

Client Metin2 2008

 

 

44373058.jpg

Opublikowano

Jesli juz tak bardzo ci zalezy na karcie, to musisz kupic z takim samym zlaczem jakie masz na plycie glownej (AGP albo PCI-E), do tego kompa nie warto kupowac nic lepszego jak GF z serii 7xxx.

everythingfou - sprawdź to.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Elo jaką kartę graficzną mogę dać to mojego kompa? Oto dane

 

procesor intel celeron 2.80

Ram.250mb DDr

pojemnośc dysku 111gb

karta graficzna<obecna> Radeon 9600

 

Jaka karta graficzna by najbardziej odpowiadała do mojego kompa?

Opublikowano

Elo jaką kartę graficzną mogę dać to mojego kompa? Oto dane

 

procesor intel celeron 2.80

Ram.250mb DDr

pojemnośc dysku 111gb

karta graficzna<obecna> Radeon 9600

 

Jaka karta graficzna by najbardziej odpowiadała do mojego kompa?

Najpewniej jakaś pod AGP .

Radeon X1950pro

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Niezły komp.

Ja na twoim miejscu nie inwestował bym w graficzną, bo to wyjdzie przynajmniej 300zł + zasilacz 200zł. Kup nową płytę główną, polecam ASUS z intel i3. Za 500zł na pewno kupisz intel i3 + płyta główna ASUS + 2-4GB Ramu. Weź pod uwagę że i3 ma wbudowany procesor graficzny, czyli na krótszą metę ci wystarczy.

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Siemka!

 

Otóż mam już dosyć starą kartę graficzną (Radeon x1950 Pro) chciałbym sobie zainwestować w nową. Oto parametry mojego kompa

 

Procesor

 

 

 

Właściwości procesora:
  Producent										 Intel
  Wersja											Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GH
  Częstotliwość zegara zewnętrznego				 333 MHz
  Maksymalna częstotliwość taktowania			   3000 MHz
  Bieżąca częstotliwość taktowania				  2997 MHz
  Typ											  Central Processor

 

 

 

Karta Graficzna:

 

 

 


Właściwości karty wideo:
  Opis urządzenia								   Radeon X1950 Pro
  Napis z karty									 Radeon X1950 Pro
  Typ mikroukładu								   ATI Radeon Graphics Processor (0x7280)
  Typ konwertera DAC								Internal DAC(400MHz)
  Zainstalowane sterowniki						  ati2dvag
  Rozmiar pamięci								   256 MB

Ilość Ramu : 4 GB

 

 

 

Płyta Główna

 

 

 


Płyta główna:
  Typ procesora									 Intel Pentium III Xeon, 3000 MHz (7 x 429)
  Nazwa płyty głównej							   Nieznane
  Mikroukład płyty głównej						  Nieznane
  Pamięć fizyczna								   4096 MB
  Typ BIOS'u										AMI (01/24/08)
  Port komunikacyjny								Communications Port (COM1)

 

 

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

Opublikowano

@UP

 

Nie ma płyty głównej,ale masz x1950 czyli pci-e.Do takiego kompa to ja bym dał do 450 zł hd 6770 ,ale to chyba aż za dobra.Można jeszcze HD 5670 lub starszą równie dobrą HD 4890 ,ale bez directX 11.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...