Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielki I Denerwujący Problem, Ale Dla Niektórych Banalny...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To bardzo denerwujący problem. Przychodzę na spota a tu padam bo co? Bo nie miałem bless spella ... a mam ustawione lecz Bot nie raczy nawet zmienić broni. Problem w tym, że niby mam ustawione skille w sub-klasie ale postać nigdy nie ma wrzuconego bless spella. Prosiłbym o pomoc, jeśli to możliwe to chciałbym żeby ktoś mi to zobrazował. Czekam na Wasze propozycje. :)

Pomogłem to daj + albo 5*.

 

 

Możesz dawać - jestem tu po to, aby pomagać, nie konkurować :)

 

SwSRO Pwned ^^

Opublikowano

Ale mi ani blessa, ani recovery division. Masz może jakieś propozycje?

Pomogłem to daj + albo 5*.

 

 

Możesz dawać - jestem tu po to, aby pomagać, nie konkurować :)

 

SwSRO Pwned ^^

Opublikowano

Witam

Osobiście używam bota w wersji _iBot_Public_Released_v1.0.89. Dosłownie 5 minut temu sprawdzałem i wszystko śmiga jak należy. Czy na 100% dobrze ustawiliście w bocie 1 i 2 nd weapon? Zobaczcie, czy macie tak jak na screenie napisaną nazwę waszej broni. bothm.jpg

Opublikowano

witam tez mialem z tym problem moze to wam pomoże dajcie na 2 zakladke potem inventory zaznaczcie nazwe swojej broni i na atakujaca bron przycisnijcie ponizej set 1 st weap a jako 2 bron dajcie bron do buffowania

i przycisnijcie set 2nd weap. przypominam ze bron do bufowania musi znajdowac sie w waszym inventory jako 1 okienko dopiero potem poty i inne badziewie jak pomoglem to dobrze pozdrawiam

Opublikowano

Witam, mam podobny problem, na Ibocie, na chińczyku ;p

U mnie bot wszystkie buffy ładnie wykona, ale zamiast dalej atakować, to stoi bezczynnie... muszę ręcznie zaatakować moba, a jak będę długo afk to mi połowe potów wysączy zanim zacznie bić... jakieś pomysły?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...