Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem... Gram sobie normalnie be żadnych ścin przez jakieś 15-20 min, a potem gra zaczyna mi sie strasznie ścinać przez 10-15 min, a potem znowu normalka. Mam taki problem przy grach multiplayer np. WarRock, Combat Arms. Pls HeLP, bo nie da sie grać!!!

Opublikowano

Nie jestem pewien, ale to może wina internetu ? Albo poprostu twój komp ma mało ramu i nie wyrabia po tych 15 minutach?

 

Daj parametry kompa oraz jaki masz internet :)

 

 

Możliwe też, że masz dysk zawalony z systemem. Więc zrób format kompa.

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Laptop, Acer, emashines e725

Procesor: 2x2.00

Ram: 3Gb

 

Internet przez router Netia 7.2mb/s

 

Zastanawiałem sie na formatem, ale nie mam płytki Windowsem. Dawałem kiedyś do przeinstalowania to wtedy miałem XP Home, a przeinstalowali mi na XP Profesional. Zapłaciłem 50zł.

 

Zerknijcie jeszcze tutaj bo mam inny problem: http://www.mpcforum.pl/topic/248594-komputer-sie-zawiesza/

Opublikowano

Pobierasz windowsa z neta, nagrywasz na plythe i heja, poza tym jak placisz 50 zl za format, to moge ci go robic kilka razy dziennie.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Przeciez jak pobierasz z neta to jest on nieorginalny, stracisz oryginalnosc i dolaczysz do milionow uzytkownikow pirackiego windowsa, ktory nie rozni sie niczym od oryginalu, no moze mniej zajmowac i byc fajnie przerobiony.

everythingfou - sprawdź to.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...