Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Planuję Robić Clienta Tzn Przerabiać Z Metin2.Us


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich:

Planuję robić clienta dla wszystkich serwerów prywatnych praktycznie taki uniwersalny Więc proszę was

o to żebyście dawali jak najwięcej propozycji co dodać do clienta

Potrzebowałbym oczywiście już pod każdym postem żeby było parę linków do tych tutrioali

 

Więc to bd po prostu Client all In 1

jak wystawię clienta to odrazu podam zapytania do Mysql

 

Więc Działajcie Piszcie Co chcecie w cliencie a czeka was miła niespodzianka

 

Pozdrawiam OnlyHeadShot

Kontakt w spawie clienta:

gg:213477

Skype:orbit093

 

Kiedy mam zamiar wydać clienta Tak około przed świętami jeszcze jak się uda to nawet w nasepnym tygodniu

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

To tak:

-szmaragdowe stalki

-koreańskie hwangi

-złote i srebrne hwangi

-święte hwangi (taki niebieski dla woja)

-nowe bronie

-to ETC

To jest ukryta treść, proszę

-ta mapka dodana do klienta

To jest ukryta treść, proszę

 

I to jak na tą chwilę to tyle :D

A no i skille i podłoże standardowe.

Opublikowano

A więc tak. Wszystkie zbroje/bronie z E*pvpers.de od EYVVIL jakos tak pokombinuj z teksturami i wgl żeby się wyświetlały.

Wszystkie nowe mapy, nie tylko jedna ;d

Hmm co jeszcze. :D

Nowe ikonki skilli ale mam na myśli inne kolory starych nie jakieś nowe w tym nie można się połapać.

Wszystkie nowe itemy ogólnie bardzo duże item_proto ^^ czy z epvpers czy z tąd czy z cheatforge tam też cosik czasami jest.

To chyba na tyle ode mnie, pozdrawiam ;)

classes06.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

odświerzam temat ponieważ pracę wznawiam bo banie krutszym :) proszę nadal pisać client bd dostępny jeszcze przed walentynkami bd w nim wszystko nowe nowe teksty to co bd chcieli wgl piszcie i dawajcie linki do tematów które mam dodać :D

graphic.png

76561198162331360.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...