Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Jeszcze Są Dzieci Do Rozwalajo Serwery


InuT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wzór:

· [Tutorial][Cn]New Private Serwer - MPCforum

· MPCforum [PL] [Dedyk]

· MPCforum [PL] [No-Hamachi]

· Każda reklama musi być wykonana w generatorze tematów. Ułatwia to poruszanie się w dziale, ale także dodaje estetyki. Jeżeli reklama nie jest wykonana w generatorze moderator działu ma prawo usunąć reklamę.

· Tematy, w których nikt nie udzielał się od 3 tygodni (21 dni) będą usuwane.

· Przed napisaniem opinii o serwerze trzeba na nim zagrać. Oceny mają być uzasadniane.

· Każdy serwer może mieć tylko jedną reklamę w dziale.

· Nie rozwalamy serwerów naszych kolegów z forum. Taka osoba będzie surowa karana.

inut.png

Signature made by daronian

Opublikowano

Trudno pomyśleć, że ktoś mógł się napracować nad takim serwerem. Ale radocha, że go rozwalił jest większa niż z grania.

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

Jak można postawić serwer nie zmieniając haseł, a najlepiej użytkownika całej bazt mysql oraz nie zablokować bash panela? Ciężko pomyśleć, że włożyłeś wysiłek w ten serwer.. Moim zdaniem powinna to być dobra nauczka dla Ciebie.

Pozdrawiam Kojak.

11573538277329494069.gif

Opublikowano

Zapewne jest to dla niego nauczka - przed tym graczem również się "pobawiłem" na tym serwerze ( 127lvl, eq +9, zbanowałem pół serweru, w tym GM-a )

Opublikowano

Nauczka poprostu - mógł lepiej zabezpieczyć serwer , albo go ogarnąć zanim go otworzy.

nie bądz cham, daj minusa -----

Opublikowano

Wina tego "pro'sa" , który tak zabezpieczył serwer , ale i tak mogłeś go nie psuc.

Co do autora - twoja ort. też nie jest zbyt dobra. "rozwalajo"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...