Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zostaniesz Połączony Z Serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki problem postawiłem serwer hamachi na nowym komputerze z windows 7 i ja mogę się połączyć z serwerem, a moi koledzy mają ''zostaniesz połączony z serwerem''.

Na starym komputerze z windows xp wszystko działało.

Zostaniesz połączony

Zaporę mam wyłączoną.

Zapora

Portmap mam włączony nawet próbowałem 2 portmapów, tylko jest jeden czerwony port.

Portmap1:

Portmap1

Portmap2:

Portmap2

Spolszczenie mają z końcówką zwykłą.

Spolszczenie

Bardzo proszę o pomoc.

winisygna.jpg

"Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki."

26495931301941812087.png

Opublikowano

Odświeżam

winisygna.jpg

"Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki."

26495931301941812087.png

Opublikowano

A poprawnie skonfigurowałeś PortMap i sysinstall?

A zmieniłeś kartę sieciową na Hamachi?

Opublikowano

A poprawnie skonfigurowałeś PortMap i sysinstall?

A zmieniłeś kartę sieciową na Hamachi?

Tak wszystko zrobiłem

winisygna.jpg

"Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki."

26495931301941812087.png

Opublikowano

Tak wszystko zrobiłem

 

No nie wiem czy wszystko...YT i Google nie boli! , więc jak masz wszystko zrobione to sprawdz czy masz serwer włączyłeś ;P

Zmądrzałem nie gram w gry!!!

Opublikowano

Tak wszystko zrobiłem

 

No nie wiem czy wszystko...YT i Google nie boli! , więc jak masz wszystko zrobione to sprawdz czy masz serwer włączony ;P

Zmądrzałem nie gram w gry!!!

Opublikowano

No nie wiem czy wszystko...YT i Google nie boli! , więc jak masz wszystko zrobione to sprawdz czy masz serwer włączony ;P

No mówie że wszystko mam zrobić filmik?? :>

Ja słyszałem że windows7 coś z hamachi czasem żle współpracuje.

winisygna.jpg

"Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki."

26495931301941812087.png

Opublikowano

No mówie że wszystko mam zrobić filmik?? :>

Ja słyszałem że windows7 coś z hamachi czasem żle współpracuje.

Przeinstaluj hamachi

Co do YT to chodziło o szukanie tutków.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Powiem tak... po pierwsze sprawdz serverinfo.py czy dobrze zmieniłeś.. po drugie sprawdź czy w portmap masz końcówkę 100 wszędzie ... masz client 2008 metina polskiego? czy korzystasz z cudzego? jeśli z cudzego i nie zmieniałeś serverinfo.py istnieje możliwość że dodał inny port logowania dlatego nikogo poza Tobą nie chce zalogować.

Opublikowano

spolszczenie wklejane do metka z 2008 ja mam z konc . 100 a inni z normalną. nie jestem debilem ^^ .

 

Myślę, że to może mieć coś wspólnego z Windows 7 ;<

Jestem hardcorem !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

na ss widać ze mod kamer czyli 2008 client...

to nie stawiaj na Hamachi tylko na "loopblack"

 

Nie mogę postawić na karcie loopblack, ponieważ mam wewnętrzne ip ;/

winisygna.jpg

"Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki."

26495931301941812087.png

Opublikowano

Problem rozwiązany do zamknięcia .

winisygna.jpg

"Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki."

26495931301941812087.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...