Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie Buty Najlepsze Są Do Ślizgania Po Śniegu (Wygladzonym Na Ulicy) :D ?


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wiem ze to głupie pytanie ale jakie są najlepsze buty do ślizgania się po ulicy ? (wygładzonym śniegu na ulicy) ?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@UP

 

To żeś dojechał :P

 

@Top

 

Myślę, że każde z płaską podeszwą bez jakiś wyżłobień większych. To tak jak z oponą jak zryta to samochód nie hamuje tylko się ślizga :P

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

a tak wogóle po co ci są potrzebne buty do ślizgania ?? o.O żeby se chyba noge złamać

a najlepiej się poślizgać na lodowisku :D

Opublikowano

Lakierki takie w huj świecące z płaską podeszwą.

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

ale macie problemy wylej wodę na chodnik i wtedy nawet buty nie będą ci potrzebne

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Japonki ????

xD

Albo ewentualnie płetwy one mają największy poślizg.

Sygna w budowie ;D

 

Jeśli zasłużyłem proszę o + ;D

Opublikowano

slizgaj sie na sankach tudzież łyżwach xD

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

@Up

Mam Renzo i nie są takie świetne jak gadasz, bo testowałem :P Chociaż mają płaską podeszwę to wymiękają przy zwykłych trampkach ... xD

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

 

adidas-originals-forest-hills-jd-exclusive-2.jpg

 

 

Adidas Forest Hills. One są najlepsze. Wyszedłem w nich dziś rano na dwór i odrazu wyjebałem orła xD

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

jak sie ma talent to i w szpilkach można sie ślizgać

ja osobiście polecam filcoki albo trampki ;)

 

 

 

i te też są dobre :

buty2.jpg

IMG_4581.jpg

8623.jpg

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

31-1-small.jpg

 

Najlepsze ;D

 

Mam takie same ;D

nie ślizgają sie .. .

kup se halowki za 9 zł i zetrzyj podeszwe

 

 

 

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Ja osobiscie polecam łabaki albo cichobiegi lub jesli ktos ma pieniadze to patataje beda zajebiste : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...