Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evenye - Nabór Do Teamu - Szukamy Osoby Od Klienta Oraz Tworzenia Stron Www


Gość Sanuyem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkim graczy. Pod koniec grudnia zamierzamy wystartować z nieoficjalnym projektem Teamu MPC Forum zwanym Evenye. Więcej informacji na temat serwera przedstawiać nie będę, wszystko w swoim czasie. Na chwilę obecną kompletujemy Team, który aktualnie prezentuje się właśnie tak:

 

» [HA] Azprime

» [sGM] Schittset

» [sGM] J. Phoenix

» [sGM] Sandman

» [GM] Mounthains

» [GM] Endymion

» [GM] Lagerka

» [GM] Perfection

» [GM]

» [GM] JachuPL

» [GM] Noix

» [GM]

» [GM]

» [GM] MarioBase

» [GM] xXAsparteXx

 

 

Osoby czekające na rozmowę kwalifikacjną: Daytona , Ventos, Pendravix, Baby Buns

 

Jak zauważyliście, zostało parę wolnych posad. Poszukujemy osoby na stanowisko GA, zadaniem jej było by przystosowanie plików serwerowych do naszych wymagań, oraz przygotowanie Podania proszę składać na email: [email protected] .

 

 

 

Wymagania odnośnie stanowiska GM:

 

- Umiejętność pracy w zespole.

- Doświadczenie w zakresie kontrolowania graczy, wykrywania cheaterów.

- Perfekcyjna znajomość komend.

- Perfekcyjna znajomość ortografii, umiejętność komunikowania się na odpowiednim poziomie kultury.

 

 

Na co zwracamy szczególną uwagę?

 

- Dokładność.

- Dyspozycyjność.

- Rzetelność.

-znajomość gry Metin 2

Wzór podania

 

 

 

1. Imię

2. Wiek

3. Doświadczenie (Zależne od posady)

4. Doświadczenie w grze Metin2

5. Krótka informacja o sobie

6. Drobna notatka motywacyjna

7. Skype lub GG

8. Dlaczego chcesz zostać GM.

9. Nick z forum.

 

 

 

Z każdym zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Obowiązuje od dzisiaj. Każdy GM z listy ją przejdzie.

Pozdrawiamy,

Team Evenye.

Opublikowano

Nierozumniem wasz pisałem spamowałem że mam kogoś kto zrobi strone a nikt mi niechce odpisać ja już niewiem.

jestersplash2.jpg

Opublikowano

Mała reorganizacja -

Każdy z wymienionych GM ma się do mnie zgłosić na PW!

 

Z każdym z GM zostanie przeprowadzona rozmowa próbna - wiedza o Metin2 + rozmowa

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

ja się zgłosiłem na PW.

żadnej odpowiedzi ze strony Joaquina nie ma, więc idę lulu.

cya, dobrej nocki życzę. :>

g0Tef.jpg

Opublikowano

Ktos z GM moze odpaść więc możecie się zgłaszać na emaila z podaniami.

jednak zwiększycie swoje szanse jeśli potraficie tworzyć strony WWW lub edytować klienta.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Nigdy nie miałem takiego stresu jak podczas tej rozmowy. Noga latała jak porypana, szybki oddech, z resztą rozmówcy to zauważyli ;]

@Down

chcę też trochę dorobić na sprzedaży itemów bo zbieram na konto do wowa.

Gm to wolontariat. Nie ma z tego żadnych profitów. Tym bardziej nie możesz brać od graczy za wykonywaną przez siebie pracę.

Opublikowano

1. Imię: Paweł

2. Wiek: 11

3. Doświadczenie (Zależne od posady): Dwa serki hamachi + jeden no-hamachi u brata na kompie.

4. Doświadczenie w grze Metin2: Gram od 2,5 roku.

5. Krótka informacja o sobie: Mam na imię Paweł mam 11 lat. W swoim życiu stworzyłem 3 serwery w tym jeden u brata na kompie. W metka pytam 2,5 roku.

6. Drobna notatka motywacyjna: Weźcie mnie bo pomogę.

7. Skype lub GG: kaszankanat0r

8. Dlaczego chcesz zostać GM: Chciałbym rządzić na serwerze i pokazywać graczom jak grać, a także chcę też trochę dorobić na sprzedaży itemów bo zbieram na konto do wowa.

9. Nick z forum: PawelSLU

 

Edit: Korzystam z najnowszej wersji programu komputerowego Pajączek Xtreme, dlatego stronki nawet te trudne to dla mnie nie problem.

Opublikowano

Ligo jesteś zajebisty.

I tak, jeśli nawet by Cię przyjęli to zarobiłbyś mniej niż beznogi rumun na targu...

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Napisałem podanie na PW i żadnej odpowiedzi. Sanuyem odpisz nie zaniedbuj tematu jak go stworzyłeś

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

to podanie o ile się nie mylę ma być na e-mail .

1std.png

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Szybko sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

 

Start projektu WSLR Dnia 27.11.12r. Godz. 9.00

Opublikowano

Mi skład się podoba, ponieważ taki Mou on już przypilnuje o ład na serverze ^^.

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Opublikowano

jak bedziesz miec Mou w teamie to zapoznaj sie z jego historia GM`owania na serwerze L99

pozdrawiam

[GM]Fatality - Triadica v1 OFF

[GM]Dark - AnimeMT2 OFF

[GM]Pretendent - Evonis OFF

[GM]Klusek - SzakalMT2 OFF

Opublikowano

dudsonowa GM ? A jakie ona ma doświadczenie w tej grze ? O ile mi wiadomo, praktycznie 0 postów w dziale Metina, z niczego nie da się wywnioskować jej znajomości gry, którą podobno wymagacie, jeśli się da to byłoby miło, gdybym mógł zobaczyć jej podanie na GM, jeśli takowe istnieje.

 

wtf ?

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Ja mam prośbę co do clienta, żeby od razu miał wgrane epiki i all zbroje itp. tylko jak już tego nie chcecie to nie wprowadzacie do navi :] A client niech ma^^

 

@edit

 

ups pomyliłem dział :/ chodziło mi o ten drugi :]

ładna laska ;d na serio

 

ilość postów:

 

 

 

50 postów-[]

100 postów-[]

150 postów -[]

200 postów-[]

250 postów-[]

300 postów-[]

 

 

Moje TuT-y

 

http://www.mpcforum.pl/topic/252519-tutnew-rzeczy-na-mapach/

 

Opublikowano

Wysłałem podanie na e-mail i czekam na odpowiedz

ZAPRASZAM NA TEAM SPEAK3 !!

 

IP: 178.63.154.35

Port: 9987

 

DARMOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH ORAZ POSZUKUJEMY SERVER ADMINÓW !!

Opublikowano

ja również wysłałem podanie na e-mail

myślę , że zostanę rozpatrzony pomyślnie :>

 

A co do serwera , serwer mam nadzieję będzie boski z takim team - em

napewno każdy cziter dostanie bana...

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

mogę być osobą od clientów jak szukacie i wytłumaczcie z czym wiąże się obecność w teamie

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...