Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie mam narzazie możliwości żeby sam napisać taki program dlatego proszę was o to. ;)

Chodzi o taki programik który wciska strzałkę do góry na 5 sekund, puszcza i czeka 10 sek a po 10 sekundach wicka prawa strzałkę na 5 sekund, puszcza i czeka 10 sekund i tak dalej na wszystki 4 strzałki :)

Czyli żeby postać w grze szla do przodu przez 5 sekund, poczekała 10 sekund i tak dalej w każda stronę :)

A i ważne żeby były przyciski start i stop.

Polaca plusy albo minusy (jak kto woli) i 5.

 

Pozdro

;)

Opublikowano

Z grami jest różnie..identyfikacja klawiszy do niektórych jest inna, więc sprecyzuj o jaką Ci chodzi;p

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

tylko zapomniałeś najważniejszego - w jakim języku to ma być?

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

yonji94: słusznie ;D

Uppsik: jeżeli ktoś się uczy, to pomagam, a jeżeli ktoś chce gotowca - płać i płacz. Nie doczytałem, byś chciał zapłacić, więc jak kolega wyżej napisał - wypierdalaj.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

A czy to ważne? JA tylko potrzebuje programu :)

to nie jest dział od pisania programów

chcesz program to naucz się jakiegoś języka i najwyżej zapytaj się o coś jeśli nie wiesz :)

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...