Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Połączeniem Się Z Navicat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Tak jak w temacie nie moge połączyć sie do navicata nie wiem nawet czy wpisuje dobre id i hasło.

Z tego co wyczytałem tymi komendami:

CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'tutaj_swoje_haslo';

 

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION;

 

tymi komendami niby stworzyłem konto ale nic nie działa kompletnie nie chce się połączyć z serwerem nie wiem czyja to wina.

Kiedys używałem plików raina ale te są raczej lepsze i bazuje narazie na tych.

Może jest jakieś podstawowe konto na które będę mógł sie zalogować bez potrzeby tworzenia nowego konta.

Opublikowano

resetujesz serwera potem jak ci sie pokaze Login i password to wpisujesz swoje passy do roota no i wpisujesz mysql -u root potem CREATE USER 'login'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo'; potem GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'login'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo' WITH GRANT OPTION; potem quit i reboot a i w login wpisujecie jaki chcecie login a w haslo jakie chcecie haslo

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano (edytowane)

resetujesz serwera potem jak ci sie pokaze Login i password to wpisujesz swoje passy do roota no i wpisujesz mysql -u root potem CREATE USER 'login'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo'; potem GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'login'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo' WITH GRANT OPTION; potem quit i reboot a i w login wpisujecie jaki chcecie login a w haslo jakie chcecie haslo

 

Zrobiłem konto tak jak kazałeś ale nadal nie mogę się połączyć.

W navicacie mam ip z końcówką 100 więc nie wiem co moze być jeszcze nie tak

 

Jeszcze nie wszystko stracone xD Prawdopodobnie nie mogę połączyć się z mysql ze względu że wyłączyło mi hamachi więc może jednak dobrze wytłumaczyłeś mi piotrekxxd tylko te hamachi nie działa nie wiem dlaczego.

Wcześniej chodziło także nie wiem co z nim jest dzisiaj chyba nie zdąże sprawdzić więc jutro po 17.00 po pracy odpowiem czy mi sie udało połączyć.

 

Niestety cały czas to samo próba połączenia i wywala jakiś błąd ;/

Jakieś pomysły ?

Edytowane przez bam_604

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...