Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Opyla Się Kupić W OgóLe Tą Grę ?


RusherTub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zamierzam kupić w empiku za 134 zł na prezent od mikołaja od starej opłaca mi się kupić ?

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Dzięki za pomoc na pewno kupie + leci.

@up Nie lubię allegro bo długo dochodzi i mogą oszukać a w empiku mam 99.9% że będzie działać.

Temat do zamknięcia.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Szkoda pieniedzy lepiej kup cod-a 4 lub mw 2

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Black Ops to dno. Nie polecam. Na początku jest "kurw** ale zajeb***, hauauhahu" a potem "nudy w ch**, na cholerę wydałem kasę na to" pozornie gra robi dobre wrażenie - pozornie.

29dvaqe.jpg
Opublikowano

na pewno jest ok 100-109 zł. teraz ale skoro to twój 1 cod to mam nadzieje że ci się spodoba ale kiedy będziesz chciał coś powiedzieć o całej serii to lepiej zagraj w co najmniej 3 części bo black ops jest inny niż poprzednie części :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

1105413248.png

Opublikowano

Pisze się w ogóle a nie wogule, kup w Tesco xD bardzo tania. Moj kumpel kupił za 89.99 :)

Moje Osiągnięcia:

100 postów [:)]

150 postów [:)]

200 postów [:)]

250 postów [x]

300 postów [x]

400 postów [x]

500 postów [x]

800 postów [x]

1000 postów [x]

 

 

zNeOx.png

32266.png

22007.gif

11034.gif

27118.jpg

30284.png

Opublikowano

Ja polecam MW2, ew. CoD4, ale po moim porównaniu bardziej mi się podoba MW2 - więcej broni, dodatków, nowe perki, mapy, grafika...

survarium_user_bar_en.jpg
Opublikowano

Słownik kup, a nie za gry się bierzesz i potem są takie nooby jak Ty.

-sell ubranie zabujcy

-sell rzulc niedziwiedzia

-kupie zomb orka

-sell 12 duchuw +2

 

 

@top.

Za 134zł? Buahhahahha. Chyba ich posrało. Na allegro 110 zł wychodzi i nawet w tym samym tygodniu co kupiłeś możesz mieć już ją w domu. Wszystko zależy od tego jaki wybrałeś list

Opublikowano

Czy warto? To zależy...

 

Ogólnie wszyscy PCtowcy czekają na patcha (łatkę)- nie da się grać...

Może nie u wszystkich ale ogólnie są spadki do 10, 20 fps (klatek)- w singlu jak i w multi... Są ogromne lagi i nie jest to wina kompa tylko linijek multireading, które zostały z wersji PS3

Ja bym osobiście poczekał i trochę poczytał, ale myślę, że do gwiazdki się wyrobią...

Nie gram na PC, ale kumple grają i mają takie samy problemy- poza tym dedyki są słabe, nie ma do nich mod tool'ów, mało ustawień...

 

Zastanowiłbym się, gierka naprawdę fajna, ale łatek na razie nie widać... No cóż jak chcesz, popatrz na filmiki, poczytaj...

Ja bym się trochę wstrzymał ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...