Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Ominąć Limit Megavideo


Los Pinokios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Wiem że niektórzy mają problem z ominięciem limitów na megavideo a więc znam sposób, bardzo prosty i chciałbym się nim z wami podzielić

 

1. Szukamy filmu np. na Filmy Online9

2. Wchodzimy i zaczynamy go odtwarzać.

3. Najeżdżamy na obraz myszką i ukazuje nam się taki "pasek narzędzi"

4. Szukamy i wciskamy show url

5. Kopiujemy adres

6. Wchodzimy na omijaczek

7. Wklejamy link w "Podaj adres do video"

8. Naciskamy oglądaj bez limitu =>> oglądaj jako gość

9. Cieszymy się oglądaniem filmów bez limitu :)

 

 

Jeżeli taki tut był to przepraszam ale też oczekuje podania linka do tegoż tematu. A jeżeli się chociaż troche podobało lub przydało to licze na - :)

DAJ - JEŻELI MOJA WYPOWIEDZ JEST TEGO WARTA

1047530697.png

ANI TU! A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI TU
Opublikowano

Słowo Omijaczek kojarzy Mi się z nielubianym serwisem Pobieraczek.

mee to

 

dzieki za info jedyny serwis który działa myślałem że znowu to będzie tylko taki fake a patrząc po szybkości burofowania widze że to chyba nie fake:D

ide oglądac house;d

 

@edit polecam też megavideo24.pl wysyłasz smsa za 10zł i masz na 30dni

Opublikowano

Przyda się ;] chociaż na

www.zalukaj.pl

3,66 kosztuje 7 dni oglądania :P

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

zgadzam się zmiana ip w zupełności wystarcza

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Musi działać ;D "zaraz sprawdze".... ;} Ale tak czy owak - za kolorową prace.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Dzięki za tuta, mam zmienne IP a nie che mi się go zmieniać by oglądnąć jakiś tam głupi film ...

jeszcze raz dzięki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...