Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info][Hot]Cyfrowy Polsat - Najszybszy Internet Na Rynku


Baby Buns

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Właśnie obejrzałem wiadomości na polsacie i pragnę was powiadomić iż Cyfrowy Polsat wypuszcza na rynek nowy najszybszy internet o rędkości 300mb! Za 3 dni będą zapisy i 10tysięcy (tu nie jestem pewny) pierwszych osób będzie miało internet na pół roku za darmo. Więc spieszcie się.

 

Zapraszam także tutaj \/

http://tech.wp.pl/kat,1009793,title,300-Mbs-z-gniazdka-telefonicznego,wid,12197461,wiadomosc.html

 

 

Ja osobiście nie skorzystam, niby pół roku za darmo ale później ile mogą brać? Oj dużo a mnie na to nie stać.

 

Pozdrawiam BabyBuns

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

No właśnie widziałem tą reklamę(albo w jakichś wiadomościach, ale mniejsza z tym). Było tam ujęcie z jakieś programu do torrentów i zauważyłem download po 63 mb/s :D Sam nie biorę bo i tak umowę z neo mam do kwietnia :P I tak jak napisałeś, na początku za friko a potem jakieś kosmiczne ceny.

Opublikowano

lul nie ogarniam :D

 

Pewnie kilka tysiecy na miesiąc:D

 

Ciekawe czy rs tyle udrze na 1 klienta :D

 

@Up

 

Limit po kilku minutach wyczerpany ;)

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

;xx

 

Ciekawe ile to kosztuje... mój Pulnet 100 Mbps 60 złotuFFek kosztuje za miesiąca ;x

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Siemanko. Właśnie obejrzałem wiadomości na polsacie i pragnę was powiadomić iż Cyfrowy Polsat wypuszcza na rynek nowy najszybszy internet o rędkości 300mb! Za 3 dni będą zapisy i 10tysięcy (tu nie jestem pewny) pierwszych osób będzie miało internet na pół roku za darmo. Więc spieszcie się.

 

Zapraszam także tutaj \/

http://tech.wp.pl/kat,1009793,title,300-Mbs-z-gniazdka-telefonicznego,wid,12197461,wiadomosc.html

 

 

Ja osobiście nie skorzystam, niby pół roku za darmo ale później ile mogą brać? Oj dużo a mnie na to nie stać.

 

Pozdrawiam BabyBuns

Po pół roku można się zawsze wycofac wycofac :) ale trzeba uważac na haczyki w umowie :) a tego bym nie polecał

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...