Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Zmiana Tego Koloru Podczas Wpisywania Id I Hasla


PeVe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka all!Otoz chcialbym dac TuT-ka jak zmienic kolor id lub hasla wpisywanego w okienku logowania.

 

Ok,no to zaczynamy:

 

 

1.Rozpakowywujemy folder locale_pl.

2.Przechodzimy do sciezki: locale/pl/ui i otwieramy plik logwindow.py notatnikiem albo notepadem ++

3.Szukamy linijki:

 

"g" : 1.0,

 

3.Pierwsza grupa rgba odpowiada za kolor wpisywanego przez nas ID,natomiast druga za kolor hasła.

4.Edytujemy np:

 

"r" : 0,
"g" : 1.0,
"b" : 0,
"a" : 0,

 

5.Zapisujemy plik i pakujemy locale_pl.

6.Efekt? :

efekt.png

 

PORADNIK ZOSTAŁ NAPISANY DZIĘKI UŻYTKOWNIKOWI .XioNeRia.

 

Dziękuję :)

PS: Jeżeli było proszę o zamknięcię.

Bardzo bym sie ucieszył z +

.

Opublikowano

Nie spodziewałem się, że to jest ustawiane w locale, sporo kolorów ustawia się w roocie, + się należy :)

Opublikowano
masz + chociaż tego nie użyje bo nie mam serwa ale innym sie przyda.

 

Nie potrzebny jest własny serwer :)

 

@Top

 

Dzięki + dla Ciebie

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

Dzięki że nie zapomniałeś o mnie =)

PS:mozna wpisac w google do rgb strony lub paint/lub inny program mamy w opcjach koloru kolor Red ,kolor Blue, kolor Green ale nie jestem pewien...

PS:

spol:

R=red

G=green

B=blue

A=alfa(nie radze edytowac to tylko jest to przezroczystosci^^)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...