Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejny Taki Sam Temat Ps3 Czy Xbox360 Specjalnie Pod Moją Sytuację ..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

więc zastanawiam się nad wyborem konsoli gier ale i nie tylko również do oglądania filmów blu-rey mnie nie interesuje bo i tak bardzo mało tego na polskim rynku.

Posiadam telewizor plazmowy 52 cale ale niestety HD Ready.Czy w ogóle przy takiej sytuacji opłaca się kupić konsole ? Czy to będzie totalny nie wypał ...

Zakładając, że cena na dzień dzisiejszy jest bez znaczenia ... :niepewny:PS. Prezent na gwiazdkę ... :D

 

Jednak jeśli chodzi o cenę już gier to ma znaczenie

Pozdrawiam Slawek112

notoacta250.png


Opublikowano

Miałem dokładnie taki sam problem i tez na gwiazdkę jak Ty mam telewizor 46 cali i wybrałem Xbox 360. Wybrałem go ponieważ większość moich kolegów z klasy ma go i mi polecają oczywiście ,że można grać z nimi przez XBL np. w CoD4 MW2 ,jest tani w porównaniu do PS3. Grają tu też dużą role pady osobiście mi się lepiej trzyma pady od xbox'a nie wiem jak tobie. Ps3 ma Blue-Ray inni twierdzą że to przydatne a to przecież konsola do grania a nie do oglądania filmów. Mam nadzieję że mój post pomoże ci w wyborze konsoli i ze to jednak będzie Xbox 360 250GB :)

cudo.png
Opublikowano

Ja bym wybrał oczywiście PS3, bo pady xboxa to szajs a grafika bez porównania na stronę PS3 przemawia. A co do gier można przecież na giełdzie taniej orginały kupować jak już byś się zdecydował ...

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Ja bym wybrał oczywiście PS3, bo pady xboxa to szajs a grafika bez porównania na stronę PS3 przemawia. A co do gier można przecież na giełdzie taniej orginały kupować jak już byś się zdecydował ...

na pewno używałeś tylko ps3 więc nie grając na xboxie co ty kurcze możesz o nim wiedziec , ja miałem przez 2 miesiący ps3 i jak porównywać grafike to powiem że jest prawie identyczna , a pady dobrze się trzyma w dłoni oba , jeden lepszy + ps3 to że przekręcenie pada np. w cod 3 powoduje jakiś tam ruch

 

http://www.youtube.c...h?v=3NiJzrEvhaI

(tu jest pokazana grafika)
Opublikowano

Osobiście wole xbox360. Przerobisz za 100zl i gry praktycznie za darmo bo jedyny koszt to płyty. Jednak jak nie chcesz przerabiać to cena gier jest mniej więcej taka sama. A co do padów to raz słyszałem opinie, że pady do x360 są do dupy bo są za ciężkie i ręce bolą. Tutaj wybór należy tylko do Ciebie. Moim zdaniem x360 tańszy pod każdym względem za co zyskuje u mnie poparcie :D

darkness3.png

Opublikowano

pady xboxa to szajs

 

Powiedział, co wiedział... <_<

 

Fakt, PS3 pierwsze miało Blue Ray'a, ale ja mam plazme Sony 52 cale z Xboxem 360 i nie narzekam. Grafika aż tak bardzo nie przeszkadza, w fifie nawet pasuje :).

Opublikowano

Nie rozumiem was, wypowiadacie sie WSZYSCY jak fanboye, nikt obiektywnie nie powie. Moim zdaniem ps3 i x'360 grafikę mają na bardzo podobnym poziomie.

Grałem na ps3 i grałem na xboxie - jedyne czym sie różniły to pady, które wole z xboxa, może dlatego że już sie przyzwyczaiłem - ruszcie kurwa głową!

Xbox 360 można przerobić i grać na piratach, ale gorzej z netem bo jak przerobisz to możesz bana załapać a i tak musisz za neta płacić na xboxa.

Na PS3 jest Jailbreak, który pozwala nagrywać płyty na pendrive i inne dyski zew. ale nie wiele tych gier jest, na stronkach które przeglądam. Net za darmo. Jailbreak nie do wykrycia. Póki co.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

iRokushou no nie wiem czy gorszy pod każdym względem. Z tego co mi wiadomo to w PS3 jest prototyp starego napędu Blue Ray. Grafika według mnie niewiele się różni (wiem bo grałem u kumpla na PS3 a mam x360). A w x360 masz przez pół mniej kabli dlatego wygodniejszy za czym idzie kolejny plus. I w każdej chwili możesz napisać do Microsoftu o nowego pada tylko musisz mieć porządny opis uszkodzenia. Ja widzę więcej + w x360 niż PS3. Ale to jest kwestia gustów :)

darkness3.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...