Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Networkmt2[Pl][Hamachi]


hahahahahahahq

Czy jest sens pracy nad tym serwerem?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jest sens pracy nad tym serwerem?

    • Tak
    • Nie
    • Daj sobie spokój
    • Jestem z?o?liwy, i mówie ?e jest g?upi jak ty!
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext483225753.jpg

 

95989632.png

 

 

parametry.png

 

16365224.png

AMD Phenom 64 X4 9950 Quad Core 2,6GHz

 

15164974.png

1GB jeśli czeba będzie to mogę zwiększyć

 

95185475.png

3mb/s

 

 

linkif.png

 

74212152.png

To jest ukryta treść, proszę

62391048.png

To jest ukryta treść, proszę

16496777.png

To jest ukryta treść, proszę

13904615.png

To jest ukryta treść, proszę

71187513.png

To jest ukryta treść, proszę

 

infoou.png

 

46662198.png

Dawajcie propozycje, są stalki +0 parta i bojowy

 

87618246.png

Poty miecz +0 dawajcie propozycje

 

45855723.png

Nie

 

37163598.png

Pisać propozycje

 

20442841.png

Pisać propozycje

 

26574673.png

Pisać propozycje

 

81150955.png

[media][/media]

 

Wszedzie.png

 

Otwarta.png

 

kontaktz.png

gg 9796105 mail [email protected]

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

17-19 mogą ulec zmianie

 

wtorek.png

17-19 mogą ulec zmianie

 

sroda.png

17-19 mogą ulec zmianie

 

czwartek.png

17-19 mogą ulec zmianie

 

piatek.png

17-19 mogą ulec zmianie

 

sobota.png

10 - 13mogą ulec zmianie

 

niedziela.png

16-19 mogą ulec zmianie

 

25706052.png

 

xYxNetworkxYx

Dodam w bliskiej przyszłości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26111648.png

12345

 

 

teamb.png

 

Nick Ja

 

 

Ja

 

 

 

 

 

 

bonusu.png

 

Trzy pierwsze osoby nich szepczą do postaci o nazwie \"Ja\", jutro lub dzisiaj dostaną GM\'a SS handlarzy dodam później ponieważ mam dużo pracy z serwerem. Osoby zgłaszające bugi (błędy) na gg, maila, lub do GMów zostaną wynagrodzone. Dzisiaj server otwarty od 16 do 20. Ten serwer to mocna BETA

 

stopka.png

 

Rektutacja OFF

 

Działające SPOL nie mój up:

http://www.speedyshare.com/files/25422787/netowrk.exe

Lubie, a nie Kocham, ponieważ nie wiem czy MPCforum to nazwa żeńska ;D mpcforum.pl!!!

18706.png

 

PrOsZę O pLuSy ++++. Zresztą sam zdecyduj co mi dasz. Daj + jesli moja odp wniosła co kolwiek do tematu, jeśli nie daj -

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...